Jump to content

Mene poslali vamo...

Оцени ову тему


Препоручена порука

????? , ????? , ?????? ?? ?????,

? ??? ?? ????? ,

?? ?? ?? ??????? !

, ?????? ??????? ??? ???? ?? ????????? , ? ??? ???? ???????? ?? ??????? ???????, ?? ??? ?????? ??? ? ????.

Mene poslali vamo a šta sad ovde da radim ne znam. Dajte neki predlog  :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 110
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Ех сад , као сотоно, мислим , дај , ајте молим вас , па нећемо се сад снебивати...

Имам брате , то што велиш да ти треба , радо ћу учинити другу у невољи , имам и искуства са самоубојицама , знам како је то , па ко велим да се не трошиш брез потребе јел , ипак је скуп штољпи , плус регистрација и дозвола за поседовање, за ношње је специјална дозвола која се ретко добива, ал ето могу ти и то набавити ако ти треба да носиш негде, мислим у шумарак неки или тако , само мораш због сигурности да га расклопиш , јелте да не би опалио у џепу па се не дај Боже повредиш , пре него што обавиш то што имаш...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слушај ти луталицо једна , није се лепо зевзечити са свештенством на форуму на коме си гост.

Ја ти праштам а да ли ће ти Бог опростити стварно не знам.

А што се тиче самоубојства, мислим да је то екстремна глупост , а кад сам ти реко да имам искуства са самоубојицама нисам те слагао ,јер заиста имам.

Шта човек постиже тиме?

Ништа, ама баш ништа.

Прво не решева ништа.

Јер ако мисли да се спасе муке , неће се спасити, заправо само ће овековечити муку, за форевер, а заправо нико од нас не зна шта носи дан а шта ноћ, и шта човеку може живот донети већ у наредним данима.

Што би реко владика Николај , каква год да је мука Господ ће погледати на човека, ето ако смо сиромашни , колико је убогих наследило царство, ако страдамо , колико је страдалника наследило царство , и тако даље , али НИ ЈЕДАН САМОУБИЦА НИЈЕ НАСЛЕДИО ЦАРСТВО НЕБЕСКО !

Нема те муке у животу , која неће проћи.

А ти ако јеси то што јеси ,као што се представљаш , тим пре треба да имаш наду.

Па зар ја убоги и ништавни , који бре леба немам да једем , и мучим муку свакојаку да ти солим памет?

Ја ти овде могу бити и мени слични само на поругу теби, твом кукавичлуку , јер када би ти знао наш приватни живот и видео у каквим ми проблемима живимо ( који смо уредници, од материјалних проблема и тешке оскудице , до физичких болести итд.) па опет имамо наду , да ће ова РЕЧ имати одјека , колико толико у нашем народу и да не дангубимо (као што велиш тамо негде )без разложно , него заиста се трудимо колико смо у могућности , и сам би се потрудио да нам помогнеш око овог посла.

Ако си веру изгубио , моли се брате и трпи , то може потрајати годинама , али се ипак да повратити ако си упоран.

Ни један проблем није вечан, и ни један проблем није вредан губитка нашег живота.

Ако си злонамеран према нама , џаба ја теби ово све пишем ,ал онда како да ти верујем да заиста имаш проблем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...