Jump to content

Кompjuteri su u pitanju

Оцени ову тему


Guest Izida

Препоручена порука

не знам ишао сам десни клик на канту да нешто избришем и нестаде, звао сам једног пријатеља пошто ти ниси био ту али и он није нешто бољи од мене, и ништа не урадисмо, а он ми још каже : па како не знаш када си пре неки месец мени помого , јер се и њему то десило каже чим си ми рекао канта се повратила одма, е сад авај брате Медо ја му кажем не знам заборавио сам како се то ради...једино што знам остало ми је ако се још неко не јави да идем без канте на ''Шифт десни и дилејт и бриши'' то му иначе потпуно

исто дође као и да имаш канту чак и боље... ljut

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ???? ??? ????? ???? ?? ????? ?? ????? ???????? ? ???????, ???? ??? ?????? ????????? ????? ?? ???? ??? ?? ??? ? ?? ???? ????? ???? ?? ????, ? ????? ?? ????????, ? ?? ?? ??? ???? : ?? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ???? ????? ???? ?????? , ??? ?? ? ???? ?? ?????? ???? ??? ?? ?? ????? ????? ?? ????????? ????, ? ??? ???? ????? ???? ?? ?? ????? ?? ???? ????????? ??? ???? ?? ?? ????...?????? ??? ???? ?????? ?? ?? ??? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ???? ??? ????? ?? ''???? ????? ? ?????? ? ?????'' ?? ?? ????? ???????

???? ???? ??? ? ?? ???? ????? ??? ? ????... osamucen

??, ??? ??? ??? ??????? ????? - ?? ?? ???? ??????

??? ?? ?? ??????, ???? ?? ?? ??? ???????? ?????? ? ??? ??????, ??? ? ??? ?? ???? ?? ???? ?????????

http://ask-leo.com/i_accidentally_deleted_my_recycle_bin_in_vista_how_do_i_get_it_back.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Oд синоћ имам проблема са Мозилом звао сам и Телеком данас,

али искуцах неке бројева па ова рече ако то не помогне онда је или до

Мозиле или до система. Наиме неке стране отвара неке неће а неке тешко.

Инсталирао сам нову Мозилу и у почетку једно сат времена је радила добро

док опет није почела да споро или никако отвара странице.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. винамп плејлисту чуваш у доњем десном углу плејлисте на једном од дугмића, не знам тачно које је у питању, пошто сад користом један други програм ... углавном постоји опција SAVE PLAYLIST, и после тога изабереш дестинацију

2. криптлоуд је програм који срче преко рапидшера, тако да тражи филм преко гугла са именом и наставком RAPIDSHARE, рецимо

http://www.google.com/search?q=ben+hur+rapidshare&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

ок?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

На фб-у на почетној страни,где су обавештења о френдовима, једна је другарица у опцији са стране обавештења њеног френда, притиснула "сакрити" и нема више никаква обав. од истог. Како да поврати првобитно....не знамо где да вратимо ту опцију....?! Тханкс.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ово је једини смислени начин који сам открио ...

на самој HOME страници поред обавештења сваког корисника постоји опција HIDE

кликом на њу, сакриј обаештења једног од корисника.

уместо претходног обавештења, појавиће се опција UNDO и EDIT OPTIONS

е треба ти ова друга - EDIT OPTIONS

кликом на њу, појавиће се мени где ћеш моћи малопре деактивираног да вратиш у NEWS FEED, као и старог који је случајем уклоњен ...

надам се да сам помогао, нисам пронашао како то другачије да се среди.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

??? ?? ?????? ???????? ????? ???? ??? ?????? ...

?? ????? HOME ???????? ????? ?????????? ?????? ????????? ??????? ?????? HIDE

?????? ?? ??, ?????? ????????? ?????? ?? ?????????.

?????? ?????????? ??????????, ???????? ?? ?????? UNDO ? EDIT OPTIONS

? ????? ?? ??? ????? - EDIT OPTIONS

?????? ?? ??, ???????? ?? ???? ??? ??? ???? ??????? ????????????? ?? ?????? ? NEWS FEED, ??? ? ?????? ???? ?? ???????? ??????? ...

????? ?? ?? ??? ???????, ????? ???????? ???? ?? ????????? ?? ?? ?????.

??, ??????? ??. ??????!  1502_baby

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ajmo da pokusamo jedan drugom da pomognemo oko resavanje problema oko racunara i prosirimo znanje 0110_hahaha... ja sam tu ako vam nesto treba i pomocicu vam. mogu vam i licno ja sreditineke neke neispravnosti u racunaru, preko mreze...  :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ajmo da pokusamo jedan drugom da pomognemo oko resavanje problema oko racunara i prosirimo znanje dada... ja sam tu ako vam nesto treba i pomocicu vam. mogu vam i licno ja sreditineke neke neispravnosti u racunaru, preko mreze...  :smiley:

?? ?? ?? ??????? ???????? ??????  0104_cheesy 8084.gif, ??? ???? ???? 0110_hahaha
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...