Jump to content

Кompjuteri su u pitanju

Оцени ову тему


Guest Izida

Препоручена порука

??? ?? ????? ???????? ? ???????????????? 0501_music

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,1130.0.html

fala bratac 319.gif

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

medo,zaglavio sam....nešto sam kopirao fontove iz font foldera u common files da ih dodam u fotošop pa ih brisao iz common files a windows ih brisao i iz fontova.....sad mi je font windowsa očaj....na desni klik properties-appearance-advanced nema fontova,bledo polje..... uopšte nema opcija.....probao sam xp repair opciju,neće...nudi samo novu instalaciju...probao sam neki font fix program...neće....probao iz command prompt naredbom expand I:\i386\Sserife.fo_ C:\Windows\Fonts\Sserife.fon    i   expand I:\i386\Arial.tt_ C:\Windows\Fonts\Arial.ttf   ...ništa.......

pitanje glasi....kako da povratim default windows font bez reinstalacije......

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Probaj da kopiras na flash sa nekog drugog kompjutera fonts folder i kopiraj ga u svoj. Meni se to cini kao najlasi metod 0409_feel. Evo ti i par linkova koji ti mogu pomoci....

http://www.hwdot.com/how-to-restore-default-windows-xp-fonts/

Mozes i skinuti fontove sa ovog linka pa ih kopirati u svoj fonts folder - C:\Windows\Fonts

http://www.microsoft.com/typography/fonts/product.aspx?PID=135

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;314960

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;315341

Ovaj program navodno ima opciju da vrati obrisane fontove. Nisam probao. Pogledaj mozda moze i tako...?

http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx

Po meni bi najbolje bilo ili nadji đuture na netu sve fontove za tvoj sistem i kopiraj ih u C:\Windows\Fonts ili na flash od nekoga pa opet copy.....

A uvek moze i popravka win-a sa CD-a....

Pozdrav....

PS. Sad sam se setio, postoji negde opcija u samom win da se restore default fonts. Bar ima u 7-ci. Pogledaj u control panelu.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам да ли питам на правом месту ,ако неко зна нек ми одговори.Банован сам на једном форуму а не сећам се да сам се тамо и регистровао.Никад ништа нисам написао на том форуму а кад сад хоћу да уђем пише да сам банован.???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ако је ихтус, батали одма  319.gif пошто они имају те форе. ако је неки други ...

вероватно ти је банована IP адреса, ако имаш фиксну одн. статичну онда ништа, ал ако немаш само ресетуј модем и ок.

или покушај да се региструјеш поново на том форуму на ком никад ниси ништа откуцао ...  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

medo,zaglavio sam....nešto sam kopirao fontove iz font foldera u common files da ih dodam u fotošop pa ih brisao iz common files a windows ih brisao i iz fontova.....sad mi je font windowsa o?aj....na desni klik properties-appearance-advanced nema fontova,bledo polje..... uopšte nema opcija.....probao sam xp repair opciju,ne?e...nudi samo novu instalaciju...probao sam neki font fix program...ne?e....probao iz command prompt naredbom expand I:\i386\Sserife.fo_ C:\Windows\Fonts\Sserife.fon    i   expand I:\i386\Arial.tt_ C:\Windows\Fonts\Arial.ttf   ...ništa.......

pitanje glasi....kako da povratim default windows font bez reinstalacije......

????, ????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ??????? ?????, ??? ??????? ?? ????? ??????? ??????????, ? ???????? ? ???? ????? ????? ???????, ?? ? ?? ???? ???????, ??? ???? ??? ?? ?????????????? ?? ???? ????????????? ???????? ???? ?? ??????? ???? ??? ?? ????????? ...

??? ??? ????? ???????, ???? ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?????, ?????? ????  :drugarstvo: ????? ??? ????? ?? ????. ??? ?? ???? ????? ...

????????? ?? ?? ???????? IP ??????, ??? ???? ?????? ???. ???????? ???? ?????, ?? ??? ????? ???? ??????? ????? ? ??.

??? ??????? ?? ?? ??????????? ?????? ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ??????? ...  dada

Ihtus je u pitanju he he
Link to comment
Подели на овим сајтовима

hvala,mister jakov i medo  0409_feel.....za sad nisam uspeo ništa.........ostaje samo da pokušam da kopiram fontove od neko0g

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?????, ?????? ????  0409_feel ????? ??? ????? ?? ????. ??? ?? ???? ????? ...

????????? ?? ?? ???????? IP ??????, ??? ???? ?????? ???. ???????? ???? ?????, ?? ??? ????? ???? ??????? ????? ? ??.

??? ??????? ?? ?? ??????????? ?????? ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ??????? ...  0202_238

Ihtus je u pitanju he he

Hehe, isti sajt, isti problem  0104_cheesy  0104_cheesy

Cega li se to plase???? Sto li smo nepozeljni???? 0110_hahaha

A bas bih volela da ih malo citam, cisto razonode radi 0913_sport:)

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?????, ?????? ????  0409_feel ????? ??? ????? ?? ????. ??? ?? ???? ????? ...

????????? ?? ?? ???????? IP ??????, ??? ???? ?????? ???. ???????? ???? ?????, ?? ??? ????? ???? ??????? ????? ? ??.

??? ??????? ?? ?? ??????????? ?????? ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ??????? ...  0202_238

Ihtus je u pitanju he he

Hehe, isti sajt, isti problem  0104_cheesy  0104_cheesy

Cega li se to plase???? Sto li smo nepozeljni???? 0110_hahaha

A bas bih volela da ih malo citam, cisto razonode radi 0913_sport:)

A kad sam na poslu onda sa firminog kompa ulazim opusteno nema bana,a u sustini veca sam ja budala sto citam te gluposti nego oni sto pisu
Link to comment
Подели на овим сајтовима

да, претпоставио сам да ћи и до тога доћи у овој нашој малој идиличној заједници ...  0703_read

видите, ихтус је занимљив оном који би тамо да види нешто другачије, нешто извикано овде на многа уста ... а не схвата зашто тај форум, са правом, одумире.

пазите, с једне стране имате с великом мудрошћу црквену заповест ''не читати јеретичке књиге'', што би врло лако могло да се односи и на садржај тог форума, с обзиром какав је говор и филоЗофија на неким темама, колико год да је с друге стране културног и садржајног писанија. све то правилно и љубљено падне у воду на опиту љубави кроз дијалог, који сваком од вас који сте овде пријављени, није дозвољен и самим тим сте истретирани као робови, којима није дозвољена љубављу према ближњем основна ствар - слободна воља.

опет, по разуму бих вам драге воље предложио да се посаветујете са својим исповедницима или духовницима да ли је паметно и образовно да приступате таквим садржајима, како не би на мала врата себи унели сумњу у Васкрслог Господа, због таквих непроверених и недоказивих прича и садржаја о овом или оном. поготово, да вам не унесе смутњу тиме шта је овај или онај евентуално рекао, у вашем непознавању сопствене вере и да се догоди калемљење погрешног и неправилног садржаја, самим тим и да се крене странпутицом. да вас подсетим, из незнања сав грех.

дакле, замолио бих вас коленоприклоно и са отвореним длановима да се уздржите од таквог кликтања, самим тим што су ти људи већ по датој ситуацији у способности да се затворе на начин да нам свима попишу бројеве и аутоматски нас банују, без права гласа и евентуалног дијалога и међусобног разумевања.

то није хришћанство, то није строгост, то није љубав коју наш Отац и Господ сваким дахом сваког бића проповеда, то није жртва оног који се добровољно попне на Крст, то је онај дух коме није позната милост, чак ни праведност, већ само дословност и одсецање, самим тим одумирање и смрт.

да подвучем, надам се да схватате да је тај форум, иако обливен хришћанским садржајем, дијаметрално супротан двема највећим заповестима и само на штету свакој души што га уопште и гледа.

одмах да напоменем, да не буде после нико није рекао и сличних напомена, на овој теми неће бити расправе о том форуму и такве поруке ће бити брисане, биле оне позитивног или негативног мишљења и карактера. зашто? зато што се тако нешто неће овде рекламирати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo избрисао сам Recycle Bin  како да је сада повратим. Пошто видим да Меда није ту ако

зна неко још , нека ми одговори.

Хвала.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo ???????? ??? Recycle Bin  ???? ?? ?? ???? ????????. ????? ????? ?? ???? ???? ?? ???

??? ???? ??? , ???? ?? ????????.

?????.

???? ?? ?? ??????  joooj

????? ?? ???? ????? ??????? ????? ????? ?? ?? ?????? ?????? ...

??? ????? ??? ?? ? ???? ??????, ?????? ???????????? ?? ?? ?????????, ????? ?? ??????? '?? ?? ?????? ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...