Jump to content

Младен Обрадовић: Нисам ја крив за насиље, него власт

Оцени ову тему


Препоручена порука

Смејали су се и Хитлеру - у прво време...

Не видим више никаквог смисла у овој дискусији...

Они који до сада нису успели да скапирају да је Обрадовић човек који себе поставља изнад државе, устава, закона и Цркве, да не преза од тога да децу нахушка на милицију, па их ладно остави на цедилу, и да почини кривоклетство а да не трепне, неће никада ни скапирати...

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 227
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

Zee Goli Otok nije od 1954 god imao politickih zatvorenika. Ja doduse tada nisam bio ni rodjen. A kada sam bio momak izlazio sam po Pipingu , Masincu, Mrci itd (Novi Sad). Isao na rock koncerte po Zagrebu, Beogradu, dolazio Clapton u BGD bas pred moj odlazak u vojsku. Svako vece u gradu, zezanje, muzika, drustvo. I price o tome kako komunisti su mufljuzi i mi nismo slobodni i kako je visepartijski sistem i demokratija prava stvar i koliko je vazna sloboda govora itd.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

A i ovo da ti kazem da znas. imali su i italijani posle rata streljanja po italiji. Jurili fasiste i saradnike i pred zid. Bez sudjenja. Bilo je tu i svestenika .Jos se vode diskusije o tome i ovde. Nije to specijalnost samo jugoslovenskih partizana. A medju tim partizanima je bilo i kasnijih predsednika Italije.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

Zee Goli Otok nije od 1954 god imao politickih zatvorenika. Ja doduse tada nisam bio ni rodjen. A kada sam bio momak izlazio sam po Pipingu , Masincu, Mrci itd (Novi Sad). Isao na rock koncerte po Zagrebu, Beogradu, dolazio Clapton u BGD bas pred moj odlazak u vojsku. Svako vece u gradu, zezanje, muzika, drustvo. I price o tome kako komunisti su mufljuzi i mi nismo slobodni i kako je visepartijski sistem i demokratija prava stvar i koliko je vazna sloboda govora itd.

Ako nista bar si prvi put iskren i priznao da si komunbista. I kako je bilo lepo zezati se sa Kleptonom dok su sa Beogradskog Univerzietat otpustali ljude jer misle drugacije, dok su hapsili studente jer imaju mozak. Naravno uzimas za pravop da iste koji su tada hapseni i sada nazivas izdajnicima kao sto si verovatno i tada. Oni uvek izdajnici, ti uvek u pravu.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

A i ovo da ti kazem da znas. imali su i italijani posle rata streljanja po italiji. Jurili fasiste i saradnike i pred zid. Bez sudjenja. Bilo je tu i svestenika .Jos se vode diskusije o tome i ovde. Nije to specijalnost samo jugoslovenskih partizana. A medju tim partizanima je bilo i kasnijih predsednika Italije.

ne verujem bas da je Berluskoni ili iko iz ove vlade 1945 vijao katolicke popove fasiste o Iptaliji; tako da ti je poredjenje glupavo.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako nista bar si prvi put iskren i priznao da si komunbista. I kako je bilo lepo zezati se sa Kleptonom dok su sa Beogradskog Univerzietat otpustali ljude jer misle drugacije, dok su hapsili studente jer imaju mozak. Naravno uzimas za pravop da iste koji su tada hapseni i sada nazivas izdajnicima kao sto si verovatno i tada. Oni uvek izdajnici, ti uvek u pravu.

Naravno da je komunjist kad mu na avataru stoji stari KGBovski operativac premazan nacional bojama.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

Zee Goli Otok nije od 1954 god imao politickih zatvorenika. Ja doduse tada nisam bio ni rodjen. A kada sam bio momak izlazio sam po Pipingu , Masincu, Mrci itd (Novi Sad). Isao na rock koncerte po Zagrebu, Beogradu, dolazio Clapton u BGD bas pred moj odlazak u vojsku. Svako vece u gradu, zezanje, muzika, drustvo. I price o tome kako komunisti su mufljuzi i mi nismo slobodni i kako je visepartijski sistem i demokratija prava stvar i koliko je vazna sloboda govora itd.

Ako nista bar si prvi put iskren i priznao da si komunbista. I kako je bilo lepo zezati se sa Kleptonom dok su sa Beogradskog Univerzietat otpustali ljude jer misle drugacije, dok su hapsili studente jer imaju mozak. Naravno uzimas za pravop da iste koji su tada hapseni i sada nazivas izdajnicima kao sto si verovatno i tada. Oni uvek izdajnici, ti uvek u pravu.

Ko je priznao Zee? Ja vazda bio antikomunista a ti meni tako? :drugarstvo:

Evo ovaj tvoj Kostunica je jedini medju politicarima koji nije bio komunista a ti ga napadas kao da je reinkarnacija Staljina. Kostunica je jedini koji lici na zapadnoevropske politicare i mogao bi kao takav da prodje. I eventualno Tadic zbog izgleda ali samo u Italiji.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To ti samo govori koliko ne poznajes stvariu. Nije dovoljno reci da si srBBBBBski patriota i automatski biti to. Ne bih ja krstio nekoga ko ima srpsku zastavu na sebi kao fasistu ne daj Boze; ali one koji nose kukaste krstove, baljezgare o velikom Hitleru i zanose se germanskim rasizmom hocu.

A dobro ja poznajem razlike izmedju socijalizma i komunizma. Smesno je reci da nje Italijanski sozijalizam slican jugoswlovenskom jer to monda implicirta da Berloskonu negde ima Goli otok a da svoje politicke protivnike hapsi. Ili ste bili deca pa ne snate kako komunizam izgleda.

Zee Goli Otok nije od 1954 god imao politickih zatvorenika. Ja doduse tada nisam bio ni rodjen. A kada sam bio momak izlazio sam po Pipingu , Masincu, Mrci itd (Novi Sad). Isao na rock koncerte po Zagrebu, Beogradu, dolazio Clapton u BGD bas pred moj odlazak u vojsku. Svako vece u gradu, zezanje, muzika, drustvo. I price o tome kako komunisti su mufljuzi i mi nismo slobodni i kako je visepartijski sistem i demokratija prava stvar i koliko je vazna sloboda govora itd.

Ako nista bar si prvi put iskren i priznao da si komunbista. I kako je bilo lepo zezati se sa Kleptonom dok su sa Beogradskog Univerzietat otpustali ljude jer misle drugacije, dok su hapsili studente jer imaju mozak. Naravno uzimas za pravop da iste koji su tada hapseni i sada nazivas izdajnicima kao sto si verovatno i tada. Oni uvek izdajnici, ti uvek u pravu.

Zee ja tek sada ukapirao. Ova crvena recenica je uzrok nesporazuma. Hteo sam da kazem da smom  mi u to vreme pricali medju nama (sa ortacima) da su komunisti mufljuzi itd...

Gde ja komunista Zee, umalo nisam fasovao izolaciju u vojsci zbog psovanja drzave.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прво су дошли по комунисте.

Ја се нисам бунио зато што нисам комуниста.

Онда су дошли по синдикалце.

Ја се нисам бунио зато што нисам синдикалац.

Онда су дошли по Јевреје.

Ја се нисам бунио зато што нисам Јеврејин.

Када су на крају дошли по мене,

више није било никога ко би се побунио.

- Pastor Martin Niemöller -

http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came%E2%80%A6

eheeeej

Па таман хтедох теби да окачим..пошто си за свакакве забране...

Па реко да те напоменем шта се на крају дешава..

smej.gif

Неко ми чита мисли  eheeeej

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Браћо где ће вам душа...   greengrin greengrin

како то мислиш?

трудићемо се да не оде тамо гдје иду душе оних  који у Кући Господњој у времену служења Свете Литургије  милошћу Његовом Православном свештенику вичу безобразно и дрско на рубу крајњег простаклука "затварај двери" стављајуће себе недостојне и необразоване у улогу "истине" и "познавања" нечега што нису никада схватили нити ће!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вуче...Брате мили...

То остави Епископима да тумаче...

Обновљенство се постиже едукацијом мирјана, свештеника итд....а не на силу...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обновљенство се постиже едукацијом мирјана, свештеника итд....а не на силу...

А шта када неко не жели да се образује? Сетимо се само писма епископу Игњатију, када су му претили "лаици старотарци": "Јесте да смо необразовани и неуки, али знамо..."

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта када неко не жели да се образује? Сетимо се само писма епископу Игњатију, када су му претили "лаици старотарци": "Јесте да смо необразовани и неуки, али знамо..."

Брате...начин на који се почело ...је био на силу...сети се само за време Патријарха Павла..како је синод донео једну одлуку...а обновљенци су спроводили своју причу...

Да се прво кренуло са едукацијом од стране Свештенства у Литургијским школама и сл...друга би прича била...

Али као што сам 10000000 пута рекао...Свештенство је постала каста која на мирјане гледа као на тупане..а многи мирјани су данас изучили више ћитаба него неке Владике...

понављам ја јесам за обнову ...али не на силу...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...