Гост Радио-Беседе био је архимандрит Михаило Биковић, игуман манастира Јовање, код Ваљева. Отац Михаило је говорио о свом монашком путу и о манастиру у којем је игуман, о улози Цркве Божје у очувању породице и традиционалних вредности, као и о свом учешћу на Међународној конференцији монаштва и духовништва у Москви, одржаној 2020. године.
Извор: Инфо-служба Епархије бачке

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах