Деветогодишњи генијални дечак који је већ на колеџу, иначе син православног свештеника, хоће да буде астрофизичар и да докаже постојање Бога тј. да је само спољна сила могла да креира универзум.
https://www.yahoo.com/news/9-old-boy-graduates-high-153130463.html
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах