Jump to content
  • Милан Ракић
    Милан Ракић

    Доситеј Хиландарац: МИРОЉУБ ПЕТРОВИЋ – ШТА О ЊЕМУ МИСЛЕ ХИЛАНДАРЦИ?

      "Феномен" тзв. "корисног идиота" није остао нити ван видокруга и елите монаштва СПЦ

    МИРОЉУБ ПЕТРОВИЋ – ШТА О ЊЕМУ МИСЛЕ ХИЛАНДАРЦИ ?

    1. Он није православни хришћанин

    2. Био је суботар (адвентиста) и то никада није успео да превазиђе

    3. Сада има своју секту, и волонтере (наивне следбенике) који раде у његовим пластеницима док он шири причу о здравој храни и дописује се на интернету

    4. Једини од секташа који користи националну причу да би себи придобио нове следбенике

    5. Злоупотребљава име ЦАРА ДУШАНА и исмева га са становишта православних Хришћана. Своје суботарско-јудаистичко схватање покушава да припише Цару Душану, а Цар Душан је био православни хришћанин, додуше и строг, али да Мирољуб Петровић којим случајем живи у епохи Цара Душана, он би сасвим сигурно остао без свог језика и био би унакаженог носа (урезаног или одсеченог, што би рекли обележен)

    6. Нажалост, изрекламирао се преко наивних свештеника, који нису прозрели његову лукавост, и дали су му простор да са својим причама о креационизму и тајним друштвима и ко влада Србијом превари многе православне хришћане

    7. Нема православно учење о Богу као Светој Тројици, Исусу Христу као Сину Божијем спаситељу људи и Богородици

    8. За православне хришћане то је ВУК У ОВЧИЈОЈ КОЖИ и треба се чувати његовог учења. Могло би се много причати о њему, али ко има уши да чује и ум да разуме схватиће горе речено.

    9. БАЛКАН ИНФО у својој тежњи за популарношћу је срозао себе дајући у својим емисијама простор секташу Мирољубу Петровићу

    10. Свима православнима упозорење да се чувају учења Мирољуба Петровића, и да буду верни својој Православној Цркви

    Доситеј Хиландарац

    Измењено од Милан Ракић




    Повратне информације корисника

    Recommended Comments



    On 14.9.2019. at 19:05, Ana B. рече

    On je genijalac koji je zastranio...

    Za tebe, koja nemaš baš nikakav moralni (etički) kompas u glavi, ovo je veoma veliki napredak. Sećam se, prošle godine, ili možda pretprošle, napisala si negde, na nekoj temi koja se bavi Smradoljubom, citiram po sećanju: "Možemo ponešto i da (pre)uzmemo od njega (neko učenje, delovanje, moja prim.)". Ne traži od mene da nađem gde si to napisala, jer čitati tvoje postove veoma je naporno za mozak, a posebno za dušu. Ali ovde sam morao da sebe izložim "vatri paklenoj" koju ti obilato raspiruješ jer sam primetio kakav-takav napredak. (Što je veoma dobro po tebe lično, dakako. Samo nastavi. Možda jednom dođeš k sebi). A sad bežim što dalje od tebe, jer ne osećem se nimalo prijatno. 

     

    (I da, zaboravih. Nije on "genijalac" nego psihopata sa krdom sledbenika isto tako mokročarapnoudarenih kao i on što je)

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 2 часа, Pinocchio's Half Brother рече

    Za tebe, koja nemaš baš nikakav moralni (etički) kompas u glavi, ovo je veoma veliki napredak. Sećam se, prošle godine, ili možda pretprošle, napisala si negde, na nekoj temi koja se bavi Smradoljubom, citiram po sećanju: "Možemo ponešto i da (pre)uzmemo od njega (neko učenje, delovanje, moja prim.)". Ne traži od mene da nađem gde si to napisala, jer čitati tvoje postove veoma je naporno za mozak, a posebno za dušu. Ali ovde sam morao da sebe izložim "vatri paklenoj" koju ti obilato raspiruješ jer sam primetio kakav-takav napredak. (Što je veoma dobro po tebe lično, dakako. Samo nastavi. Možda jednom dođeš k sebi). A sad bežim što dalje od tebe, jer ne osećem se nimalo prijatno. 

     

    (I da, zaboravih. Nije on "genijalac" nego psihopata sa krdom sledbenika isto tako mokročarapnoudarenih kao i on što je)

    Haha važi, ne branim ga ja... Mislim da je zastranio u vezi crkve, to jeste, to se vidi iz aviona ( za to bi platio glavom u Dušanovo doba), a ostalo mislim da priča dosta korisnih stvari za današnje poludelo vreme gde je žena muškarac, a muškarac žena, gde se leče kljukanjem lekova, gde je sve suvi interes itd...

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 3 часа, Pinocchio's Half Brother рече

    Za tebe, koja nemaš baš nikakav moralni (etički) kompas u glavi, ovo je veoma veliki napredak. Sećam se, prošle godine, ili možda pretprošle, napisala si negde, na nekoj temi koja se bavi Smradoljubom, citiram po sećanju: "Možemo ponešto i da (pre)uzmemo od njega (neko učenje, delovanje, moja prim.)". Ne traži od mene da nađem gde si to napisala, jer čitati tvoje postove veoma je naporno za mozak, a posebno za dušu. Ali ovde sam morao da sebe izložim "vatri paklenoj" koju ti obilato raspiruješ jer sam primetio kakav-takav napredak. (Što je veoma dobro po tebe lično, dakako. Samo nastavi. Možda jednom dođeš k sebi). A sad bežim što dalje od tebe, jer ne osećem se nimalo prijatno. 

     

    (I da, zaboravih. Nije on "genijalac" nego psihopata sa krdom sledbenika isto tako mokročarapnoudarenih kao i on što je)

    "Možemo ponešto i da (pre)uzmemo od njega ." То може да каже само особа која тражи добро у сваком човеку, што је апсолутно Хришћански . Хришћански је осуђивати грех а не човека , да је неки други сајт или форум па да те разумем . Овако брате мораш озбиљно да преиспиташ своје Хришћанске ставове . Или сам ја можда на погрешном месту па не разумем да је на овом форуму то нормално.

    • Радостан 1

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    On ‎14‎/‎9‎/‎2019 at 19:05, Ana B. рече

    On je genijalac koji je zastranio...

    @Ana B. Ovaj Miroljub nadrilekar koji se zalaze za "pod noz bato"jeste zastranio i to ozbiljno.Sto se genijalnosti tice ne bih o tome.Dovoljno dugo sam u veri zato moram da naglasim da od takvih ljudi koji su kako kazes "delimicno u zabludi" ne treba prihvatiti nista.Ne moze se biti delimicno u pravu ni delimicno u zabludi.Crkva je u tom pogledu jasno razgranicila ko je u veri  a ko u jeresi.Miroljub je u vezi sa Artemijevim raskolnicima i to se iz njegovog ponasanja i delovanja  jasno vidi.Takodje radi se o coveku koji ima ozbiljnih mentalnih problema i to se ne moze sakriti  pogotovo  kada gostuje u televizijskim emisijama.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Secam ga se sa neke TV, pre desetak godina. 

    Dovoljno ga je bilo pogledati minut-dva, pa da se oseti sektaski duh. Videlo se i da nije bas svoj.

    Ne znam kako je uspeo da prevari neke popove i da drzi predavanja po crkvenim salama? Na prvu se videlo da je udaren mokrom carapom.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 9 часа, Вукашин рече

    Ne znam kako je uspeo da prevari neke popove i da drzi predavanja po crkvenim salama? Na prvu se videlo da je udaren mokrom carapom.

    Zato sto se predstavljao kao naucnik sa dokazima protiv teorije evolucije a to je mnogim popovima bitno (primer o. Goran koji je pisao ovde, pa i ova borba na Saboru oko toga) te su prelazili preko njegovog krivog ispovedanja a i on se malo zamaskirao pa nije bas otvoreno hulio na pocetku.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима




    Please sign in to comment

    You will be able to leave a comment after signing in



    Пријави се одмах

×
×
  • Креирај ново...