Међународни сајму књига у Београду је право место сабрања. На штанду Епархије будимљанско-никшићке, у хали 4 београдског сајма, сабрала су се чак три издавача: Издавачка кућа "Свевиђе", Издавачка кућа "Чувари" и манастир Подмајне. Тим поводом, данас на Сајму разговарамо са Дејаном Павловићем, уредником Издавачке куће "Чувари".
Извор: Радио Слово љубве
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах