Са благословом Патријарха српског г. Порфирија, и благословом Епископа нишког г. Арсенија, у Епархију нишку биће донета Икона Пресвете Богородице Тројеручице из Храма Светог Саве на Врачару, на благослов и поклоњење верног народа. Икона ће најпре 31. марта стићи у Лесковац, где ће остати до 3. априла, а тога дана ће пристићи у Ниш, у Саборни храм Силаска Светог Духа на Апостоле. Наредног дана, 4. априла, биће служено Јелеосвећење. Икона ће у Нишу остати до 6. априла.
Обрада вести Редакција Радија Слово љубве.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах