-
By Поуке.орг - инфо •
Саопштење за јавност Митрополије црногорско-приморске поводом злоупотребе имена манастира ОстрогПоводом предавања на тему „Браниоци Острога“ са поднасловом “ У потрази за коријенима“ у организацији подгоричког огранка „цркве Исуса Христа светаца посљедњих дана“ ( мормонска црква), упозоравамо све вјернике и људе који поштују истину да потписници овог предавања без дозволе и било какве сагласности користе име и слике великог православног светилишта манастира Острог.На интернету је ових дана то предавање најављено под називом „Чудо под Острогом – у потрази за коријенима“ као прича Американца који је дошао у Црну Гору да пронађе своје претке. Начин како је најава овог предавања упакована и презентована поред злоупотребе имена Острог, указују и на недобронамјерност овог подухвата од стране организатора.Напомињемо још једном да ово предавање нема ништа са Острогом.
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 643 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах