-
By Поуке.орг - инфо •
Прота Гојко Перовић на литији у Херцег Новом: Амбасаде небескога царства су темељ сваке државе!У Херцег Новом је одржан молебан и литија коју је предводио протопрезвитер-ставрофор Гојко Перовић, ректор Богословије Светог Петра Цетињског. Хиљаде Новљана учествовале су у крсном входу градским улицама. На крају крсног хода, испред храма манастира Савине, сабранима се надахнутим пастирским словом обратио прота Гојко Перовић, указујући на значај ових молитвених сабрања која у свима нама усађују предукус рајског блаженства. Бранећи светиње, бранимо ову државу, закључио је ректор Цетињске богословије.- александар живаљев and Blaža Željko је реаговао/ла на ово
-
1
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 984 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах