-
By Поуке.орг - инфо •
Зајечар: Епископ тимочки Иларион на бадњи дан служио Свету Архијерејску Литургију и празнично вечерње (ВИДЕО+ФОТО)Прослављање Бадњег дана у Зајечару је започело рано ујутру одласком на сечење бадњака. Литију су предводили свештеници Саборног храма оци Игор Ивковић и Зоран Голубовић у пратњи градоначелника Бошка Ничића са сарадницима.
Литургијским сабрањем је началствовао Епископ тимочки г. Иларион уз анђеоско појање дечјег хора којима су Владика Иларион и г. Бошко Ничић уручили поклон пакетиће. У поподневним часовима Преосвећени Владика Иларион је служио бденије и предводио литију од Саборног храма до градског трга где је наложен бадњег.Извор: Епархија тимочка- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 413 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online



Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах