
У недељу пред Малу Госпојину, Преосвећена господа Епископи далматински Никодим и крушевачки Давид служили су свету архијерејску Литургију у манастиру Драговићу.
Након читања светог Јеванђеља Владика Давид обратио се присутним верницима кратком беседом и честитао им предстојећи празник који је храмовна слава древног манастира.
Извор: Српска Православна Црква
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах