Братство храма св. Марка на Ташмајдану позива вас на нову духовну трибину четвртком у крипти ове светиње која 5. децембра почиње после Акатиста Пресветој Богородици, у 18 часова. На тему "Улога поста у исцељењу ума" беседиће презвитер др Оливер Суботић, парох храма св. Александра Невског на Дорћолу и управник Мисионарског одељења АЕМ.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах