Сутра, у суботу 23. новембра, настављају се духовне трибине Мисионарске школе при храму св. Александра Невског на Дорћолу од 18 сати и 45 минута. Овога пута ће тумачење посланице св. Апостола Павла Римљанима произнети презвитер др Оливер Суботић, сабрат ове цркве и управник Мисионарског одељења АЕМ.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах