-
By Поуке.орг - инфо •
Првојерарх српске Цркве служио празнично вечерње са осевћењем бадњака у храму Светог СавеЊегова Светост Патријарх српски г. Иринеј служио је 6. јануара 2019. године, на Бадње вече, вечерње са освећењем бадњака у храму Светог Саве на Врачару.Поред многобројног верног народа престонице, молитвеном чину прсуствовали су министар спољних послова г. Ивица Дачић и министар одбране Александар Вулин.Извор: Српска Православна Црква- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 1084 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online





Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах