-
By Поуке.орг - инфо •
Патријарх Иринеј и викарни Епископ Антоније на Божићне покладе посетили београдску богословију Светог СавеПоводом почетка Божићњог поста, 27. новембра, нашу Богословију посетио је Његова Светост Патријарх српски Господин Иринеј. Патријарх је благословио ученике и поучио о значају поста и смислу школе коју они уче.
Поред његове Светости, школу и ученике Богословије посетио је Његово Преосвештенство, епископ моравички, Господин Антоније. Осим Његове Светости, ученицима се обратиио и Ректор Богословије протојереј-ставрофор Др Драган Протић, који се захвалио Патријарху и Епископу моравичком Антонију на доласку у школу и њиховој непрестаној бризи о школи. Покладној вечери су присуствовали ученици и професори Богословије и благодарно се помолили Богу да их припреми за предстојећи пост.Извор: Богословија Светог СавеФото: Из архивеИзмењено од ризница богословља
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 817 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах