Jump to content

Какав одговор ће дати Православље када се буду откриле друге настањиве планете?


Препоручена порука

da ne studiras arhitekturu kad sve tako projektiras i procesuiras ;)

i decko je sigurno stariji od tebe ;)

ma uostalom, zaboravi na ovaj razgovor, nemam demant tebi pa "bezim" :)

svako dobro od Gospoda ti zeli brat u Hristu Gospodu ;)

немој се вређаш..

..са његовим ставовима неби никада могао да буде архитекта...

..тако је ускогрудан да није нормално..

Hhahahahahaahahahhahahahaahahahhahaahahh rugala se sova sjenici. t4431 bliss jeeee 0110_hahaha 0110_hahaha



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da ne studiras arhitekturu kad sve tako projektiras i procesuiras 0110_hahaha

i decko je sigurno stariji od tebe 0110_hahaha

ma uostalom, zaboravi na ovaj razgovor, nemam demant tebi pa "bezim" ;)

svako dobro od Gospoda ti zeli brat u Hristu Gospodu ;)

немој се вређаш..

..са његовим ставовима неби никада могао да буде архитекта...

..тако је ускогрудан да није нормално..

vidim brate da je na veliku zalost tako. kao kocoperna djevojcica koja jedina zna kada treba da se "igJa" i kada treba da se " 'Pava ". kada neko vodi normalan dijalog i kada ispravno koristi forum, pogotovo nas pravoslavni, valjda bi bio ne red, nego osnovni pokazatelj normalne osobe(iako ne prejudiciram da brat u Hristu nije normalan), trebalo bi da se kaze "izvini brate, ne slazem se tvojim razmisljanjem a to cu ti potkrijepiti ovim stavovima, dokazima i slicno....". Ovako vidim samo ovaj pristup:"sta ti znas, ja sam najpametniji, hahaha sta je rekao, kakav decak, ne prica srpski nego spanski, bla, bla, bla"

p.s. uz to je jos moderator foruma! eeee o.Ivaneeee!  bliss jeeee

Па проблем са гордошћу је стари жалац у месу...

..а о неким гностичко-јеретичким стваовима дотичног да не говорим...

..али авај...нико није сваршен..

Palpatine1.jpg

t4431



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da ne studiras arhitekturu kad sve tako projektiras i procesuiras 0110_hahaha

i decko je sigurno stariji od tebe 0110_hahaha

ma uostalom, zaboravi na ovaj razgovor, nemam demant tebi pa "bezim" ;)

svako dobro od Gospoda ti zeli brat u Hristu Gospodu ;)

немој се вређаш..

..са његовим ставовима неби никада могао да буде архитекта...

..тако је ускогрудан да није нормално..

vidim brate da je na veliku zalost tako. kao kocoperna djevojcica koja jedina zna kada treba da se "igJa" i kada treba da se " 'Pava ". kada neko vodi normalan dijalog i kada ispravno koristi forum, pogotovo nas pravoslavni, valjda bi bio ne red, nego osnovni pokazatelj normalne osobe(iako ne prejudiciram da brat u Hristu nije normalan), trebalo bi da se kaze "izvini brate, ne slazem se tvojim razmisljanjem a to cu ti potkrijepiti ovim stavovima, dokazima i slicno....". Ovako vidim samo ovaj pristup:"sta ti znas, ja sam najpametniji, hahaha sta je rekao, kakav decak, ne prica srpski nego spanski, bla, bla, bla"

p.s. uz to je jos moderator foruma! eeee o.Ivaneeee!  bliss jeeee

Srecom imam dosta iskustva u raspravama sa ljudiam tvog profila pa znam koliko su takve "secerlame"

efikasne pri "razmeni misljenja".

Nisam mod. Bio sam, ovo je samo ukras. t4431



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da ne studiras arhitekturu kad sve tako projektiras i procesuiras ;)

i decko je sigurno stariji od tebe ;)

ma uostalom, zaboravi na ovaj razgovor, nemam demant tebi pa "bezim" :)

svako dobro od Gospoda ti zeli brat u Hristu Gospodu ;)

немој се вређаш..

..са његовим ставовима неби никада могао да буде архитекта...

..тако је ускогрудан да није нормално..

vidim brate da je na veliku zalost tako. kao kocoperna djevojcica koja jedina zna kada treba da se "igJa" i kada treba da se " 'Pava ". kada neko vodi normalan dijalog i kada ispravno koristi forum, pogotovo nas pravoslavni, valjda bi bio ne red, nego osnovni pokazatelj normalne osobe(iako ne prejudiciram da brat u Hristu nije normalan), trebalo bi da se kaze "izvini brate, ne slazem se tvojim razmisljanjem a to cu ti potkrijepiti ovim stavovima, dokazima i slicno....". Ovako vidim samo ovaj pristup:"sta ti znas, ja sam najpametniji, hahaha sta je rekao, kakav decak, ne prica srpski nego spanski, bla, bla, bla"

p.s. uz to je jos moderator foruma! eeee o.Ivaneeee!  0304_smile4

Srecom imam dosta iskustva u raspravama sa ljudiam tvog profila pa znam koliko su takve "secerlame"

efikasne pri "razmeni misljenja".

Nisam mod. Bio sam, ovo je samo ukras. :drugarstvo:

"imam dosta iskustva u raspravama sa ljudiam tvog profila"

beno malena, 23 godine imas i vec imas iskustvo :)

1405_love bangin bangin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da ne studiras arhitekturu kad sve tako projektiras i procesuiras ;)

i decko je sigurno stariji od tebe ;)

ma uostalom, zaboravi na ovaj razgovor, nemam demant tebi pa "bezim" :)

svako dobro od Gospoda ti zeli brat u Hristu Gospodu ;)

немој се вређаш..

..са његовим ставовима неби никада могао да буде архитекта...

..тако је ускогрудан да није нормално..

vidim brate da je na veliku zalost tako. kao kocoperna djevojcica koja jedina zna kada treba da se "igJa" i kada treba da se " 'Pava ". kada neko vodi normalan dijalog i kada ispravno koristi forum, pogotovo nas pravoslavni, valjda bi bio ne red, nego osnovni pokazatelj normalne osobe(iako ne prejudiciram da brat u Hristu nije normalan), trebalo bi da se kaze "izvini brate, ne slazem se tvojim razmisljanjem a to cu ti potkrijepiti ovim stavovima, dokazima i slicno....". Ovako vidim samo ovaj pristup:"sta ti znas, ja sam najpametniji, hahaha sta je rekao, kakav decak, ne prica srpski nego spanski, bla, bla, bla"

p.s. uz to je jos moderator foruma! eeee o.Ivaneeee!  ;)

Srecom imam dosta iskustva u raspravama sa ljudiam tvog profila pa znam koliko su takve "secerlame"

efikasne pri "razmeni misljenja".

Nisam mod. Bio sam, ovo je samo ukras. :drugarstvo:

"imam dosta iskustva u raspravama sa ljudiam tvog profila"

beno malena, 23 godine imas i vec imas iskustvo :)

;):) :)

  0304_smile4 1405_love KGB il nešto slično..hmmm bangin bangin ;)

Nije važno da li te vole - važno je da ti voliš!

Starac Porfirije Kavsokalivit

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...