Jump to content

Nigel Farage - Euro Igra je Zavrsena

Оцени ову тему


Препоручена порука

buuuuuuu

Свака му к'о Његошева!  :group111:

пс.можда је тема за пдф МОНЕТА, није проблем да ако модерација сматра да је боље да се тамо налази - пребаци!

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је Најџел, али нажалост ту "политичку класу" која предводи ЕУ нема ко да заустави.

Он овде помиње пуно детаља о томе како су националне економије страдале због централизоване монетарне политике, регулација и интервенционизма. Затим како ЕУ политички уцењује власти у појединим државама итд. Веома, веома важне ствари о којима се не говори у медијима. На крају каже да се нада да ће тржишта уништити "ЕУ пројекат" и то је вероватно најбољи пут - да се државе једнострано супротставе диктатури ЕУССР по економским питањима.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је Најџел, али нажалост ту "политичку класу" која предводи ЕУ нема ко да заустави.

Он овде помиње пуно детаља о томе како су националне економије страдале због централизоване монетарне политике, регулација и интервенционизма. Затим како ЕУ политички уцењује власти у појединим државама итд. Веома, веома важне ствари о којима се не говори у медијима. На крају каже да се нада да ће тржишта уништити "ЕУ пројекат" и то је вероватно најбољи пут - да се државе једнострано супротставе диктатури ЕУССР по економским питањима.


Што ће рећи - такво је стање настало јер Брисел диктира тржишну политику ЕУ!  klapklap

Доле Кејнз!  facenew22222222

Сад озбиљно!

Није ЕУ више Западно Римско Царство па да има хомогену политику (тржиште, валуту, етику, ....), због тога ће и пропасти када варвари (Срби на пример) поново сруше Западно Царство!  :drugarstvo:

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као турски вазали?  bliss jeeee  мајкл


bliss jeeee

Неверници (Ново Отоманско царство) + Варвари (Срби)  = Крај Новог Римског царства (ЕУ)  bliss jeeee

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Он овде помиње пуно детаља о томе како су националне економије страдале због централизоване монетарне политике, регулација и интервенционизма. Затим како ЕУ политички уцењује власти у појединим државама итд. Веома, веома важне ствари о којима се не говори у медијима. На крају каже да се нада да ће тржишта уништити "ЕУ пројекат" и то је вероватно најбољи пут - да се државе једнострано супротставе диктатури ЕУССР по економским питањима.

То делује као паралела идејама спонтаног настанка и теорије еволуције, док би њихову супротност представљао интелигентни дизајн.  prst ka dole

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ЕУ више Западно Римско Царство па да има хомогену политику (тржиште, валуту, етику, ....)

Да, што се и показало колико је скандала и проблема настало када је ЕУ, пре свега Немачка, морала оне силне паре за Грке да издвоји. А финансијски слом Грчке је на глобалном плану релативно мали проблем, шта ли ће тек бити при крупнијим догађајима?! Брисел је лепо подмитио кампању Лисабонског споразума, када се мислило да ће већина проблема ЕУ структуре бити барем привремено решени, али уопште!

Фине ствари говори овај британски посланик.

prst ka dole

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Грчки слом је прва домина!  mocart Живи били па видели!  ne_shvata

Чуди ме да има оваквих у парламенту ЕУ! Мислим, радујем се!  :drugarstvo:

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је Најџел, али нажалост ту "политичку класу" која предводи ЕУ нема ко да заустави.

Он овде помиње пуно детаља о томе како су националне економије страдале због централизоване монетарне политике, регулација и интервенционизма. Затим како ЕУ политички уцењује власти у појединим државама итд. Веома, веома важне ствари о којима се не говори у медијима. На крају каже да се нада да ће тржишта уништити "ЕУ пројекат" и то је вероватно најбољи пут - да се државе једнострано супротставе диктатури ЕУССР по економским питањима.

Slazem se zaista... Samo bih jos dodala, da smatram, da se ovde ne radi o nekom "Evropskom snu" vec pre o vrlo dobro planiranoj i preciznoj ekonomskoj racunici. Naime, lepo bi bilo zapitati se zasto Nemacka pomaze Grckoj? Zato sto je humana a njeni gradjani imaju visak novca? Ni najmanje! Oni su najveci izvoznici u Evropi i verujem da su do poslednjeg centa izracunali da li im se isplati ili ne isplati EU uz sva ova dodatna placanja. Pokusavam reci da je trosak Nemacke koji placa za npr.  Grcku i Irsku manji od koristi koji ubire od jedinstvenog trzista EU. Takodje ona uvek moze servirati svojim gradjanima pricu da je to "zbog GR ili IR ili..." cime je na neki nacin u poziciji da manipulise njihovim besom koji u odredjenom momentu moze okrenuti na stranu koju zeli... Narocito mi je interesantan ovaj deo kad prica o unistavnjau demokratije  i politickoj uceni u pojedinim zemljama...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...