Jump to content

Izvorno čisto hriščanstvo

Оцени ову тему


Eniz

Препоручена порука

Сине да ти објасни чика Марко! Нови Завет је написан на грчком јер је то био опште прихваћен језик који су сви разумели, као данас енглески. Да би се порука проширила био је написан на најпознатијем дијалекту грчког језика тада који се зове кини. Нови Завет нису писали Грци, већ Јевреји. Као што данас на сваком вашем исламском сајту који пропагира ислам стоји текст на енглеском, а не арапском. Е, тако да те мало образујем да се не бламираш около. Ти представљаш и ислам и шта ћемо ми о вама помислити ако не знате основне ствари. Да сте необразовани и неписмени.

А Исус је говорио арамејски за твоји информацију.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

xaxaxaxaxaxax ti znas na kojem je govorio joooj?? grcki nije sigurno :P , a ostavite se vi vasih svjedoka , meni niko nije svedok , ja znam da postoji Bog, ne trebaju mi svedoci :).

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сине да ти објасни чика Марко! Нови Завет је написан на грчком јер је то био опште прихваћен језик који су сви разумели, као данас енглески. Да би се порука проширила био је написан на најпознатијем дијалекту грчког језика тада који се зове кини. Нови Завет нису писали Грци, већ Јевреји. Као што данас на сваком вашем исламском сајту који пропагира ислам стоји текст на енглеском, а не арапском. Е, тако да те мало образујем да се не бламираш около. Ти представљаш и ислам и шта ћемо ми о вама помислити ако не знате основне ствари. Да сте необразовани и неписмени.

А Исус је говорио арамејски за твоји информацију.

da da kako ne, ti znas da je Isus govorio aramejski jer su ti ta rekli svedoci . znam ja odlicno osnove , nego ne znate vi .

RABBENA EFRIG ‘ALEJNA SABREN WE SEBBIT AQDAMENA WENSURNA ‘ALEL-QAWMIL-KAFIRIN - "Gospodaru naš, nadahni nas izdrljivošću i učvrsti korake naše i pomozi nas protiv naroda nevjerničkog"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

xaxaxaxaxaxax ti znas na kojem je govorio joooj?? grcki nije sigurno :P

Опште је познато којим су језиком говорили људи тог времена у Израелу, то је ствар образовања.

, a ostavite se vi vasih svjedoka , meni niko nije svedok , ja znam da postoji Bog, ne trebaju mi svedoci :).

Шта ће ти онда Мухамед?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Једно је божије надахнуће, а друго је историја грешних људи која је описана у Библији. Да би човек исправно разумео Библију потребна је на само људска памет, већ и надахнуће Духом Светим. Мени је у Курану чудно да Бог нема милости и љубави макар колико човек, чудан ми је рај где људи оргијају а Бог све то гледа, па шта да радим... smej.gif

A kako onda shvatiti kada Bog u Bibliji naredjuje Jevrejima da pobiju citave narode, ukljucujuci zene i djecu?

 

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш, Еnize, и то што нешто Богу замераш јесте чин Његове милости: прво имаш слободу да Му нешто замериш, а друго имаш право да то учиниш.

Ja bi ovo nazvao sushtinom koja vodi coveka ka Hristu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...