Jump to content

Ново-Тихвински манастир - са љубављу да се угледамо...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Daj Boze, da se i mi ugledamo, na ova dobra srca, koja stvaraju ovako prekrasne darove... sto oslikavaju  neizrecivu  Bozicnu sveradost...

I neka bar delic njihovog mira i molitvene tisine... dopre i do nas... kako bi u radosti docekali dan Hristovog rozdestva... i glasno uskliknuli: Mir Boziji, Hristos se rodi!...

Hvala Mirodjijo...  0110_hahaha...

''Имај времена за РАД - то је цена УСПЕХА ... Имај времена за РАЗМИШЉАЊЕ - то је извор МОЋИ ... Имај времена за ИГРУ - то је тајна МЛАДОСТИ ... Имај времена за ЧИТАЊЕ - то је основа МУДРОСТИ ... Имај времена за ПРИЈАТЕЉСТВА - то је пут СРЕЋЕ ... Имај времена за САЊАРЕЊЕ - то је пут ка ЗВЕЗДАМА ... Имај времена да ВОЛИШ и да те ВОЛЕ - то је привилегија богова ... Имај времена да гледаш ОКО СЕБЕ - сувише је кратак дан за себичност ... Имај времена за СМЕХ - то је МУЗИКА ДУШЕ ...''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

       Хвала Господу Богу и Пресветој Богородици на топлини коју шаљу у наша срца да славимо и хвалимо

       на све стране вољу и милосрђе њихово! confused

                                       Just_Cuz_19 0102_laugh 4chsmu1

                                          kolo2 kolo2 :(

                                                    confused confused1

                                                       

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

    Ближи се најбројнија  српска  слава  св.Никола, 19.децембра по новом, 6.децембра по  старом календару.

И ја славим ту славу, а верујем и многи од вас који ово читате, па мало да погледамо како  изгледа Базилика

у којој су  мошти св.Николе Мирликијског, у италијанском граду  Барију, на обали  Јадранског мора,

покрајина Пуља.

    У мају  2007-г., група православних ходочасника од којих су били руски православни, најбројнији, а међу њима и  девојчице из Ново-Тихвинског прихватилишта, посетили су подворје руске Патријаршије,манастир руски св- Николаја , а касније и Базилику св.Николе у старом делу града Барија.

  Прва слика приказује девојчице по слетању, на аеродрому са цвећем, које су понеле са иконе свете

Матрјоне Московске из свог манастира.

Постављена слика

http://www.pravoslavie.ru/gallery/gallery30.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...