Jump to content

Ново-Тихвински манастир - са љубављу да се угледамо...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

         Почео је Божићни пост.Сестре са обитељи Ново-Тихвинског манастира већ раде на изради поклона,

честитки,начину прославе Радосног празника Божића.И то јако надахнуто и успешно.Да мало погледамо...

Нека их Пресвета Богородица Тихвинска чува и благосиља као и до сада...Јер је њихова љубав и милосрђе

заиста изобилно...

Постављена слика

http://www.sestry.ru/church/content/pilgrim/podv/events/15/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...