Jump to content

Ново-Тихвински манастир - са љубављу да се угледамо...

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • 3 weeks later...

Prelepo,prelepo  0442_feel 0442_feel Vredne kao pčelice,što Marti kaže.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

Дорогие братья и сестры!

Приглашаем вас 19 февраля в 16.00, в канун Недели о блудном сыне,

в храм в честь Всех Святых нашего монастыря для встречи великой святыни -

мощей преподобной Марии Египетской

После торжественного принесения святыни – Всенощное бдение

До начала Великого поста перед мощами

будут постоянно совершаться молебны

Приглашаем всех для совместной молитвы!

У суботу 19.фебруара, на  православном  каналу Сајуз,  www.tv-soyuz.ru/

        можете  пратити  свеноћно  бдење из Ново -Тихвинског Манастира  пред моштима

        Свете  Марије  Египћанке.

        Пренос почиње у  13 сати по нашем  времену.

http://www.sestry.ru/church

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...