Jump to content

Режим депортово Младена Обрадовића на непознату локацију

Оцени ову тему


Semberac

Препоручена порука

Не волим ову власт али ми је драго што брижно и са љубављу држе содомисте на длану...тако ће им се скратити линија живота. :)

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 78
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Pa dobro to i nije dokaz da nije fašista s obzirom da Ante Pavelić nije izlazio iz crkva a ispovedao se svaki dan!

Ja lično mislim da pripadnici obraza nisu fašisti ali da imaju dozu patologije u sebi to svakako mislim!

Zato smatram da ne treba da postoje i njih ne treba država da zabrani već SPC!

koje anto taj,jel i on u zagrebu protestovao protiv gej
Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а Младен је толико црквен да би требао да зна да се на блудника не иде каменом.

У праву си,Медо,треба бити хришћанин...ако те власт константно гађа содомијским каменом ти њу мораш,као прави хришћанин,искључиво хлебом...старим једно двадесет дана. :)
слажем се, ал гађаш власт а не содомисте. prstgore
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не волим ову власт али ми је драго што брижно и са љубављу држе содомисте на длану...тако ће им се скратити линија живота. :)

једва чекам, славићу ко за Слобу  prstgore
Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а Младен је толико црквен да би требао да зна да се на блудника не иде каменом.

У праву си,Медо,треба бити хришћанин...ако те власт константно гађа содомијским каменом ти њу мораш,као прави хришћанин,искључиво хлебом...старим једно двадесет дана. :)
слажем се, ал гађаш власт а не содомисте. :)
Уф...тешко их је разлучити. prstgore

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а Младен је толико црквен да би требао да зна да се на блудника не иде каменом.

У праву си,Медо,треба бити хришћанин...ако те власт константно гађа содомијским каменом ти њу мораш,као прави хришћанин,искључиво хлебом...старим једно двадесет дана. :)
слажем се, ал гађаш власт а не содомисте. stadaradim
Уф...тешко их је разлучити. prstgore
имају жуте траке око руке  :)

пази кад нисам могао да поверујем да је неко пристао на тако нешто. whackado

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa dobro to i nije dokaz da nije fašista s obzirom da Ante Pavelić nije izlazio iz crkva a ispovedao se svaki dan!

Ja lično mislim da pripadnici obraza nisu fašisti ali da imaju dozu patologije u sebi to svakako mislim!

Zato smatram da ne treba da postoje i njih ne treba država da zabrani već SPC!

koje anto taj,jel i on u zagrebu protestovao protiv gej
ma nebitan lik  :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а Младен је толико црквен да би требао да зна да се на блудника не иде каменом.

У праву си,Медо,треба бити хришћанин...ако те власт константно гађа содомијским каменом ти њу мораш,као прави хришћанин,искључиво хлебом...старим једно двадесет дана. 0212_rolleyes
слажем се, ал гађаш власт а не содомисте. dada
Уф...тешко их је разлучити. 0212_rolleyes
имају жуте траке око руке   greengrin

пази кад нисам могао да поверујем да је неко пристао на тако нешто. joooj

Јој,не могу више да мислим о томе,пуна ми је глава...празног желуца,бушног џепа,распарчавања Србије,економског слома,привредног краха,индустријског слома,пољопривредне пропасти,дужничког ропства,медицинске незбринутости,беле куге,разбијених породица,рапидног пораста криминала,духовног суноврата... 0212_rolleyes

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako je. Ko sa udbom tikve sadi ...

...постаје министар пољопривреде.

Eh sad i ti, to ako izvrsi svenarodnoskojevski zadatak kako treba.

Не бих му ја то препоручио...није здраво бити део "крем друштва"...то гоји. 0212_rolleyes

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а Младен је толико црквен да би требао да зна да се на блудника не иде каменом.

У праву си,Медо,треба бити хришћанин...ако те власт константно гађа содомијским каменом ти њу мораш,као прави хришћанин,искључиво хлебом...старим једно двадесет дана. 0212_rolleyes
слажем се, ал гађаш власт а не содомисте. dada
Уф...тешко их је разлучити. 0212_rolleyes
имају жуте траке око руке   greengrin

пази кад нисам могао да поверујем да је неко пристао на тако нешто. joooj

Јој,не могу више да мислим о томе,пуна ми је глава...празног желуца,бушног џепа,распарчавања Србије,економског слома,привредног краха,индустријског слома,пољопривредне пропасти,дужничког ропства,медицинске незбринутости,беле куге,разбијених породица,рапидног пораста криминала,духовног суноврата... 0212_rolleyes
да знаш, и мени је мука туђих проблема, поготово после две недеље буке око ничега.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

onaj koji na silu želi da nameće svoje ideje ,

ne može da ima moju podršku

tako da ...

sve najgore njemu i njegovoj nasilničkoj organizaciji !!!!

moj stav ...

ti momche nema sta da trazis na pravoslavnom sajtu.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...