Jump to content

КОЈИ ЈЕ ЗВАНИЧАН СТАВ "ЖРУ" О ЛИЧНИМ ИМЕНИМА НА ФОРУМУ?

Оцени ову тему


Da li bi ste bili član ŽRU foruma, ukoliko bi uslov bilo isticanje ličnog imena i prezimena  

76 члановâ је гласало

  1. 1. Ukoliko bi uslov za registraciju i učešće na ŽRU forumu, bilo isticanje ličnog imena i prezimena pored avatara, da li bi ste i dalje bili član?

    • Da
      40
    • Ne
      27
    • Dobrano bih razmislio
      9


Препоручена порука

Изгледа да је вероватно Влада искористио увод теме да пљуне на све оне стварне и замишљене противнике. 

 

ne verujem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne verujem.

 

Прочитај још једном уводни пост. видиш да организује хајку на поменуте.   sFun_bat  :pucpuc2:  :fik:  :kriminalac:

Шта има да верујеш, лепо је написао човек...Тема је требала да се зове мало другачије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумем зашто људи упорно постављају

 

Има нас разних

Али тај неко је добио црвеног бана на три дана ;) утата!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја бих волео да, када ми неко са Поука шаље захтев за пријатељство на фејсу, да ми каже како се овде зове, јер ја прихватам због заједничких пријатеља, тј. предпостављам да су чланови овде.

 

(ал' сам саставио реченицу)

 

За неке знам ко су, али за неке не :)

 

Иначе, што се тиче теме, један од мојих добрих пријатеља, функционер СНС-а, је члан Поука већ дуже време. Не знам под којим именом, нисам га питао, али је редован читалац. Због своје функције се регистровао са надимком.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има нас разних

Али тај неко је добио црвеног бана на три дана ;) утата!

 

Zato sto je pomenuo homice u prvoj poruci ove teme i obrazlozenju. I zato sto je one koji su kako on kaze "pljuvaci" homica,licno hajl hitla!

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мај нејм ис Жељко, Жељко Илијетиновић, Жељко Илијетиновић Ињац, Жељко Илијетиновић Ињац Даничић.

 

Мада би лакше било само Џејмс Бонд, ал шташ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam Bilbija Zeljko, to mi je bio i nick dugo vremena pa sam promenio u sadasnji...

Otac Vojin, majka Dusica.

Slava Sveti Luka, krsten.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драшко Алфонсо Божовић Де Роха Де Палмас

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У прилог ове приче... Легендарни "Надреалисти"

 

Ја не желим да будем аноминан, ја желим да будем пилот! Пилот марака!!!  12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драшко Алфонсо Божовић Де Роха Де Палмас
 

И његов презимењак, дакле Јанко Божовић :)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gresni Milos Cvetinovic

26 godina gresnog zivota

slava: Lazareva subota

krsten

ponosni otac male Lene

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мај нејм ис Жељко, Жељко Илијетиновић, Жељко Илијетиновић Ињац, Жељко Илијетиновић Ињац Даничић.   Мада би лакше било само Џејмс Бонд, ал шташ...

 

 

Ili ŽID.... :0203_cool:  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...