Jump to content

КОЈИ ЈЕ ЗВАНИЧАН СТАВ "ЖРУ" О ЛИЧНИМ ИМЕНИМА НА ФОРУМУ?

Оцени ову тему


Da li bi ste bili član ŽRU foruma, ukoliko bi uslov bilo isticanje ličnog imena i prezimena  

76 члановâ је гласало

  1. 1. Ukoliko bi uslov za registraciju i učešće na ŽRU forumu, bilo isticanje ličnog imena i prezimena pored avatara, da li bi ste i dalje bili član?

    • Da
      40
    • Ne
      27
    • Dobrano bih razmislio
      9


Препоручена порука

Obim grudi

 

Ovo ima smisla ako se odnosi samo na zenskinje...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo ima smisla ako se odnosi samo na zenskinje...

 

Можда је битно и за чишћење септичких јама...Ко дуже задржи дах више уради ;)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Obim grudi, omiljeno jelo....

 

i urinokultura :D :D :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  1. Da (10 гласове [43.48%])

     

  2. Ne (8 гласове [34.78%])

     

  3. Dobrano bih razmislio (5 гласове [21.74%])

Иако не разумем латиницу чини ми се да Да води

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Više bih rekao da je prilično polarizovano. 10-9-5.

 

Kao i sve oko čega se srbi pitaju. Da li je politika, omiljena TV emisija ili fudbalski klub. Mišljenje o homoseksualcima :) , sarmi... 

Pitam se da li sličan polaritet (bukvalno 50-50) postoji i kod nekih drugih naroda?!

 

Čini se da bilo kakva anketa koja se svodi na neka opšta pitanja, koja nisu stvar vere (jer je ovo ipak "verski" forum), biće odgovori na njoj pola-pola. 

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Више је него очигледно да овај инкредибил Влада ради за неку службу.

Час је Јевреј, час муслиман, час геј, час ово час оно па неки Сића итд.

Никад га не можеш ухватити ни за главу ни за реп.

Теме које отвара су неодређене и углавном служе за прикупљање информација, јербо су тако конципиране да људи не могу остати равнодушни и не рећи свој став.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daj bre Žeki, teško da sam ja iole takva faca. hahahahaha

E svašta će da ti padne na pamet. 

 

Doduše na neki način i radim za službu... Komunalnu ahahahhaha

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се зовем Зоран Миладиновић  :algabacaju:  :Viannen_loungelizard:  :2hf007n:  dobar decko :0442_feel: :iron1ljuba: 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ниси ти дерпе?

Свака твоја реченица се заврши са њима...

ја сам увек био за имена и матични ако треба..

али има вас психички нестабилних...који би смарали људе до бесвести...

 

Не разумем зашто људи упорно постављају питање (или доносе закључке) невероватном Влади да ли је он педер, хомосексуалац илити геј?? Какве сад то везе има са именом и презименом?! 

На крају, Хришћани и немају чега да се боје, па ни писанија са њиховим именом и презименом. Мени је ок да знам са киме пишем, али се слажем да би то било мало теже изводљиво јер сигурно има људи са истим именом и презименом, па да не буде оно што је један брат написао: Никола Поповић (ја) па затим следећи који би био Никола Поповић1 итд. 

 

Морам да јавно похвалим Драшка, тај човек ме увек слатко насмеје са својим коментарима. :)

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумем зашто људи упорно постављају питање (или доносе закључке) невероватном Влади да ли је он педер, хомосексуалац илити геј?? Какве сад то везе има са именом и презименом?! 

 

То сам се и ја питао. Какве везе имају гејеви, фашисти, нацисти, родољуби и остали са именом и презименом.

Изгледа да је вероватно Влада искористио увод теме да пљуне на све оне стварне и замишљене противнике. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...