Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kod te astrologije mozda samo su tacne neke generalne karakteristike i osobine znaka u kome je covek rodjen a svako produbljivanje toga je cista obmana ! Kosmos utice na nas koliko i mi na kosmos jer svi i sve je deo BOGA !

Covek je visi od zvezda !

upravo obrnuto - "produbljivanjem"  se tek dodje do onoga : "izgleda šašavo , ali deluje ..."

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

da malo citiram šekspira..... iz kralja lira....

edmund,koji je inače kopile izvesnog gločestera kaže.... parafraziram... kada sam začet mesec je bio u vodoliji... kada se moja majka porodila... sunce je bilo u ribama....iz toga proizilazi da sam ja blag i dobar.... gluposti...bio bih isti ovaj nitkov i da je najčistija zvezda sijala dok sam se kopilio...

ovo je moj stav o astrologiji... 0442_feel

nemoj tako ... nisi potrošio mnogo svog vremena na upoznavanje sa istom (ili jesi ?)

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da budem iskren... i nisam se nikad bavio time jer me nije privlačilo ni informativno.... kao klin ac sam čitao treće oko ali sam uvek najviše voleo da iz njega čitam o žitijama svetih

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Погледајте на какве штосове падају лаковерни........ 170fs799081

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/110999/Bizarna+pri%C4%8Da+iz+Valjeva%3A+Seksom+iz+%C5%BEena+isterivao+%C4%91avola!.html

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел могуће да неко може бити у овој мери глуп па да чак и своју децу доведе овом болеснику  joooj


Брате Дејане, лепо си написао тј. цитирао Св.Патрхијарха Павла: УБИ НАС НЕЗНАЊЕ!

joooj  stretcher  0202_238  0703_read

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЈАДНА ДЕЦА.МОРА ДА СУ ИСТРАУМИРАНА ЗА ЦЕО ЖИВОТ.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно је !

Али такође је страшно што олако их осуђујете за њихове животне невоље   јер забога па шта су 25 ударца по туђа леђа то могу да издржим увек , људи у разним мукама се окрећу свему и свачему мени је Господ Бог помогао и " Славаму и Хвала му " у мојим проблемима а дали знате шта су ми рекли у мојој ближој околини............. да ја нисам нормалан  и како могу да верује у тако нешто јер то је манипулација цркве , е то су ми рекли и ја им ништа нисам одговорио а ево сада и ви ове јадне људе осуђујете и то је веома жалосно а друштво као друштво је веома грубу и у великом броју случајева кажу ПА ЗАШТО НИСУ или пак ПА МОГЛИ СУ ... ееееее све је то лако када се гледа туђа мука из своје коже !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно да нама грешницима није прикладно да осуђују ближњег свог, али ја просто не могу да поверујем да људски ум буде оволико плитак......

Имала је проблем, решавала га је на погрешном месту. Иако се гнушам оних сцена са америчких филмова, у којима брачни пар има свог брачног тутора - мени је то далеко мањи, да извинете на изразу, кретенизам од овог.

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

и још  .."НЕ ваља се остати на непарном броју. Треба бити паран број одлазака под Острог"

Kad razmislim,trenutno  sam na  neparnom broju ... bicycle Pa se onda čudim što mi ništa ne ide od ruke.....  :cheesy2:

јел то важи и за број 7?  :bicycle_2:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...