Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Како овде има братије вкоја се разуме у астрологију може ли неко да ми уради наталну карту. Рођен сам 21.03.1983 у 17 часова. У знаку ован, у подзнаку девица а месец ми је у близанцима-каква ме будућност чека?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како овде има братије вкоја се разуме у астрологију може ли неко да ми уради наталну карту. Рођен сам 21.03.1983 у 17 часова. У знаку ован, у подзнаку девица а месец ми је у близанцима-каква ме будућност чека?

Човече, црко ми комп кад сам убацила твоје податке.

Изгледа да се не да нешто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како овде има братије вкоја се разуме у астрологију може ли неко да ми уради наталну карту. Рођен сам 21.03.1983 у 17 часова. У знаку ован, у подзнаку девица а месец ми је у близанцима-каква ме будућност чека?

Jel ovo pravoslavni forum?

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како овде има братије вкоја се разуме у астрологију може ли неко да ми уради наталну карту. Рођен сам 21.03.1983 у 17 часова. У знаку ован, у подзнаку девица а месец ми је у близанцима-каква ме будућност чека?

Човече, црко ми комп кад сам убацила твоје податке.

Изгледа да се не да нешто.

0703_readjoooj 1405_love

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ваља се да се у раку убаци ситан новац, јер има неки са чамцем који превози, па се зато ваља.

Тако причају, не знам ја...  0442_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...