Jump to content

Gledaj „Balkanskog špijuna“, šeruj i pomozi glumcima!

Оцени ову тему


Препоручена порука

                   bs-1200X628-vizual-2-final-678x381.jpg

 

Nadam se da ćemo uspeti da pomognemo našim kolegama, budite uz Mozzartov jutjub kanal na Božić u 20 časova. Za svaki šer, Mozzart povećava donaciju Udruženju dramskih umetnika Srbije

Kultna drama, glumačke legende i humanost na delu – spektakl je zagarantovan! Na Božić u 20 časova na Mozzartovom jutjub kanalu biće emitovana predstava „Balkanski špijun“, u do sada neviđenoj postavi: Dragan Bjelogrlić u ulozi Ilije Čvorovića, Mima Karadžić kao Đura, Vesna Trivalić tumači lik Danice, Branka Katić ćerke Sonje, a Gordan Kičić Petra Markova. Za svaki šer tokom prva 24 sata, kompanija Mozzart povećava fond za pomoć Udruženju dramskih umetnika Srbije, a i sami glumci odrekli su se svojih honorara kako bi se prikupilo što više novca.

Branka Katić: Gledaj „Balkanskog špijuna“, šeruj i pomozi glumcima! 2 Foto: Mozzart

Onlajn probe su uveliko u toku i po njima se vidi da publiku očekuje mnogo smeha i dobre zabave, a čuvene glumce će najavljivati Zoran Kesić.

„Raduje me ovaj projekat, u dobrom sam društvu“, istakla je Branka Katić.

„Svi se po prvi put susrećemo sa ovim formatom predstave, preko zoom aplikacije. Pružićemo publici šansu da zaviri u naš glumački proces, pozivamo ih da budu sa nama dok čitamo kultnu dramu Duška Kovačevića „Balkanski špijun“. To je baš lep izazov za sve nas“.

Predstava u produkciji Spotlight-a biće dostupna za gledanje ukupno 48 sati, a kompletna postava i Mozzart pozivaju sve da šerovanjem tokom prva 24 sata učestvuju u širenju dobre energije, ali i svesti o stanju kulture koja je pogođena epidemijom korona virusa.

„Nadam se da ćemo uspeti da pomognemo našim kolegama kojima je pomoć u ovim teškim vremenima neophodna“, zaključila je Branka Katić.

„Ako me se sete – sete, ako me se ne sete – to je bila moja dužnost“, glasi replika iz „Špijuna“. Sada je potrebno da ispunimo našu dužnost i pomognemo kulturi da pregura težak momenat. Dovoljan je samo jedan šer…

„Želimo da ova humanitarna verzija „Balkanskog špijuna“ sve nasmeje i da barem u tih sat vremena mislimo samo na lepe stvari. Odazvala su se neka od naših najvećih glumačkih imena, legende koje su obelezile našu i jugoslovensku scenu. Hvala glumcima na odvojenom vremenu, jer bez njih ništa ne bi bilo moguće“,  poručio je Borjan Popović, direktor korporativnih komunikacija Mozzarta.

https://www.danas.rs/kultura/branka-katic-gledaj-balkanskog-spijuna-seruj-i-pomozi-glumcima/

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...