Jump to content

Дијагноза - карцином


ego

Препоручена порука

Извини Трифке, зар не мислиш да би било прегледније,боље и корисније да се све овакве и сличне ствари обједине и држе на једној теми, сада их већ има неколико..... нпр. -Алтернативне метод за лечење рака- или слично.

 

Што се меда тиче, колико сам ја упозната, то није намирница која се препоручује за употребу у случају рака, напротив, препорука је избегавати је и што ређе јести.Садржи високи проценат шећера(угљ. хидрата=енергије). Полен и нарочито прополис да али не и мед.Ђумбир је ок.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 529
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Pa bila je psorijaza jedan izgleda od blazih oblika. Mozda i tebi pomogne. Znam da neki ljudi koriste ovo za lecenje svakojakih bolesti. Meni je pomoglo i za visoki krvni pritisak. Uglavnom nemoze da skodi to je sigurno.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини Трифке, зар не мислиш да би било прегледније,боље и корисније да се све овакве и сличне ствари обједине и држе на једној теми, сада их већ има неколико..... нпр. -Алтернативне метод за лечење рака- или слично.

 

Што се меда тиче, колико сам ја упозната, то није намирница која се препоручује за употребу у случају рака, напротив, препорука је избегавати је и што ређе јести.Садржи високи проценат шећера(угљ. хидрата=енергије). Полен и нарочито прополис да али не и мед.Ђумбир је ок.

 

Slazem se da bi moglo da ode na jednu temu. Nisam mogao da nadjem neku pa sam eto stavio ovde. Neka administratori objedine.

Neznam ko ti ne preporucuje med. Secer iz meda je daleko boljeg kvaliteta nego bilo koji drugi. Neznam sta je problem sa energijom koja se iz njega dobija.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Secer iz meda je daleko boljeg kvaliteta nego bilo koji drugi. Neznam sta je problem sa energijom koja se iz njega dobija.

 

За оболеле  од канцера закон је нискоенергентна исхрана. Високи унос витамина, минерала и свих микроелемената (ваљда се тако исправно називају....). То је осново знати. Закон.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За оболеле  од канцера закон је нискоенергентна  исхрана. Високи унос витамина, минерала и свих микроелемената (ваљда се тако исправно називају....). То је осново знати. Закон.

 

Neznam verovatno si u parvu ali eto vidis ovj zeni je pomogao. Ja se samo uzdam u Boga i znam da ako je na slavu Bozju da budem izlecen da cu biti cak i od blata a ako nije onda ne vredi nista.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja se samo uzdam u Boga i znam da ako je na slavu Bozju da budem izlecen da cu biti cak i od blata a ako nije onda ne vredi nista.

Баш тако. Не држе се ни здрави сами, без Њега,.... а тек ми,

 

 

Neznam verovatno si u parvu ali eto vidis ovоj zeni je pomogao.

Богу хвала,али онда само тако и нека каже,.. а не да га  с в и м а   препоручује овако као сензацију, то је прилично неодговорно са њене стране.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини Трифке, зар не мислиш да би било прегледније,боље и корисније да се све овакве и сличне ствари обједине и држе на једној теми, сада их већ има неколико..... нпр. -Алтернативне метод за лечење рака- или слично.

 

Што се меда тиче, колико сам ја упозната, то није намирница која се препоручује за употребу у случају рака, напротив, препорука је избегавати је и што ређе јести.Садржи високи проценат шећера(угљ. хидрата=енергије). Полен и нарочито прополис да али не и мед.Ђумбир је ок.

 

Šećer iz meda nema veze sa klasičnim saharinom.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извини Трифке, зар не мислиш да би било прегледније,боље и корисније да се све овакве и сличне ствари обједине и држе на једној теми, сада их већ има неколико..... нпр. -Алтернативне метод за лечење рака- или слично.

 

Што се меда тиче, колико сам ја упозната, то није намирница која се препоручује за употребу у случају рака, напротив, препорука је избегавати је и што ређе јести.Садржи високи проценат шећера(угљ. хидрата=енергије). Полен и нарочито прополис да али не и мед.Ђумбир је ок.

 

Ili saharozom...

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када би се окренули здравом начину живота, неби ни имали проблема са тешким обољењима. Савремени човјек је нажалост сам изабрао деструкцију и болест.

  • Волим 2
Link to comment
Подели на овим сајтовима

&Маргарета

А са чим има везе тај шећер ако је већ шећер.Добро би било да објасниш колко знаш.

 

&Еко.Бл

 Слажем се, ипак  верујем било би их али тада  сигурно у много мањем обиму....... и  то "окретање" не може бити делотворно ако се ми само делимично и некомплетно окренемо  здравом начину живота.То је мука, на многе факторе ми не можемо да утичемо.  Екстра што није баш ни усаглашено шта све под "здравим животом" треба подразумевати. Тек после тога долази проблем и како то све спровести у дело... :) 

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šećer iz meda je fruktoza,ima malo i saharoze, ali razlikuje se od običnog šećera jer su ga pčele već- svarile ;) Tako da  ga i mi drugačije varimo i za drugačije potrebe koristimo nego običan šećer.

Хвала, ја заиста то у детаље не знам. За које га потребе онда користи наш организам?

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve su to UH pa se koristi za isto za šta se koriste svi UH. Ali kada jedeš kolač pun saharoze, deo ode na energiju, deo ode u rezerve... masne rezerve. Kada jedeš med, pun glukoze i fruktoze, prosto sve se iskoristi, ne ide ništa u masne rezerve. Naravno, govorim o umerenoj konzumaciji. Jako je hranljiva i zdrava supstanca, koliko god da je slatka toliko je i dijetalna i nema šanse da nekome može da šteti.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Хвала, у реду...онда је то то што сам и рекла за случај обољења од рака....

Што се меда тиче, колико сам ја упозната, то није намирница која се препоручује за употребу у случају рака, напротив, препорука је избегавати  и што ређе јести.Садржи високи проценат шећера(угљ. хидрата=енергије). Полен и нарочито прополис да али не и мед.Ђумбир је ок.

тј.  мало прецизније оно како ја знам....-највише два пута годишње по одприлике 1-1,5кг меда у тури  од 40 -ак дана и то не чистог већ са разноврсним,пробраним биљним екстратима .

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BTW, ne ulazim u tačnost i delotvornost ovog ,,leka'', ali nigde u tekstu nisam pročitala upozorenje koje bi trebalo stajati. Đumbir ne sme da se konzumira ukoliko neko ima u tom trenutku krvarenje,npr žene u ciklusu,ili ukoliko treba da ide na neku operaciju.

  • Волим 1

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...