Jump to content

Разне занимљивости везане за филмове и серије

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сер Иан Холм који је глумио лик Билбо Багинса у Господару прстенова је у ББЦ радио-драми из 1981. оживео лик Фродо Багинса.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juzni vetar. :)))

Prica o auto klanu 90tih.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Клауд Лероуч, најбљи франсуски режисер криминалистичке комедије. У Србију је био забрањен током Југославије али је био у европском врху тад. Увек су исти глумци и баш добри

La bonne annee, је прича о пљачкашима драгуљарница, поучна али и мало трагична.

А овај L aventure, cest laventure, је брука филм комедија криминалистичка, на овај се преруше у ватиканске калуђере па киднапују Папу и траже откуп, глуме комунистичке револуционаре па њих пљачкају. Комедија углавном.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, gavrosaurus рече

Сер Иан Холм који је глумио лик Билбо Багинса у Господару прстенова је у ББЦ радио-драми из 1981. оживео лик Фродо Багинса.

odlican glumac

ovih dana sam ponovo uzeo da gledam "Prohujalo sa vihorom" Vivijen Li je sve samo ne juznjakinja ali je skinula njihov akcenat i karakter samo tako!

Gledao sam ponovo i Maratonca, Lorens Olivije je pitao Dastina Hofmana "sta ste radili danas?" a on kaze "trcao sam 4 km da udjem u lik i da se oznojim kao trkac" pita ga Olivije "a da probate da glumite?"

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...