Sofija_ Написано Април 22, 2019 Пријави Подели Написано Април 22, 2019 Предраг М and Чунга Лунга је реаговао/ла на ово 1 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Даница. Написано Април 22, 2019 Пријави Подели Написано Април 22, 2019 Филм је чудесан, за сваку препоруку. Ја сам гледала два пута и то је мало. Тако надахњујући, окрепљујући, у изврсној продукцији О. Сава Јањића. Ко није погледао заиста много пропушта. Sent from my iPhone using Pouke.org Sofija_ је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука