Jump to content

Победилац смрти, филм о Страсној Седмици и Васкрсу у манастиру Високи Дечани

Оцени ову тему


Препоручена порука

Филм је чудесан, за сваку препоруку. Ја сам гледала два пута и то је мало. Тако надахњујући, окрепљујући, у изврсној продукцији О. Сава Јањића. Ко није погледао заиста много пропушта.


Sent from my iPhone using Pouke.org

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...