Jump to content

Како гледате на конфликте и да ли сте конфликтна личност?


Препоручена порука

Nisam ni konfliktna , ni agresivna , ni aktivna , ni impulsivna , ni netolerantna na frustraciju bilo koje vrste , ni hirovita , ni narcisoidna , ni ambiciozna , ni nepredvidljiva , ni nista ... :)))

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мисао митрополита Илариона Алфејева:

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Teologija/Lat_AlfejevTeologija.htm

Бојим се да у данашње време има много теолога којима се ова мисао не допада.

Да ли данас многи поистовећују доксологију и теологију/богословље/

Да ли је право богословње надрационално, не много повезано са логиком.

Да ли се може без личног опита бити добар теолог. 

Колико је целомудреност/као целовитост личности/ битна за исправно богословље.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам конфликтна личност, презирем конфликте и избегавам их.

 

Писао бих детаљније, али морам да идем да отерам у три лепе оног комшију што му дечурлија праве буку нон-стоп!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa sta znam, niti jesam, niti nisam. Funkcionisem po principu - ne diram te, ne diraj me. Ali ako se zakacis sa mnom bez povoda ili me nepravedno osudis/optuzis, gledaj posle sta ces i kako ces. Nezgodna sam. Ne cutim nikome, osim kad mislim da je taj neko suvise glup i ogranicen da bi me shvatio.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa sta znam, niti jesam, niti nisam. Funkcionisem po principu - ne diram te, ne diraj me. Ali ako se zakacis sa mnom bez povoda ili me nepravedno osudis/optuzis, gledaj posle sta ces i kako ces. Nezgodna sam. Ne cutim nikome, osim kad mislim da je taj neko suvise glup i ogranicen da bi me shvatio.

To kažu sve konfilktne ličnosti. :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja nisam konfliktna ličnost... :D

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde izgleda niko nije konfliktan a svako malo samo pesnice sto ne sevaju.... ne_shvata

:ani_biggrin:

Svaka ta pesnica je u duhu ljubavi,tolerancije i što boljeg razumevanja. :ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam konfliktna licnost , na konflikte i konfliktne licnosti gledam iz ugla ne konfliktne licnosti -nezainteresovano . Ne mogu da shvatim od kud dolazi zuta minuta , kako puca film , pada mrak na oci ... I zasto se kaze besan kao ris ? Da li je to samo stvar karaktera ? Slabost ili nesto sasvim drugo ?

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa hriscanskim smirenjem u dusi ti kazem makse da te moje oci vise ne vide, glavu cu ti polomiti :))) (tako nekako je isao jedan sjajan poster pre koju godinu) :cheesy3:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам да ли су ова питања упућена мени. Ако јесу, боље би било да то пренесемо на ПП јер ми се чини да разговор о теологији нема везе са овом темом о конфликтима/конфликтним личностима.

Мислила сам да питам оца Саву Јањића.Интересују ме и друга мишљења.Имам на ту тему хиљаду питања и мало одговора.Можеш наравно своје виђење путем ПП.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...