Jump to content

Зашто је муслиману тешко да постане хришћанин?

Оцени ову тему


Препоручена порука

A da ne prilazite malo bezobrazno? Jel hriscaninu lako da postane Musliman? Cisto me zanima.

E pa kad odgovorite na to pitanje dobicete odgovor i na drugo.

Mada neki ovde prilaze sa malo bezobraznim stavom da Muslimani Treba da postanu hriscani.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

po plodovima svojim poznacete drvo

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није уопште тешко. Муслиман треба само да смогне храбрости да слободно расуђује о Мухамеду и његовом животу. Онда се све сруши као кула од карата.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па већ смо разговарали о томе - и ти си потврдио - да муслиманима није дозвољено нити желе да критички анализирају Мухамеда и његов живот. Он је за вас изван дискусије.

Овде сам рекао - ако муслиман превазиђе такав ирационалан став и крене да анализира Мухамедов живот критички, а онда га још упореди са животом Исуса Христа, не може да не види разлику.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У том случају би се десило да муслиман који критички анализира Мухамедов живот и упоређује га са животом Исуса Христа, обојицу доживи на начин на који су представљени у научно-образовним емисијама на Националној географији.

Ако посматрам по себи, односно, ако бих почео рационално и критички да доводим у питање васкрсење, 100% не бих постао муслиман већ вероватно атеиста или у најбољем случају деиста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре 12 мин.Emir Rizla Pajic

o srbineeeeeee

pa sta imaaaaaaaa

pa sto ne od

je*em ti popa sto neodgovaras....

kot je ovaj atleticar s krstom

mamu ti je*em sto ce ti mladiceva slika

je*em ti nemanjice,kosovo,lazara i sve satri prsta sto se krste

Пре 3 мин.Jovica Milutinovic

je sli ti pri sebi

Пре 2 мин.Emir Rizla Pajic

mamu ti je*em sta ti nazivas republikom srbskom to je sve bosnaaaaa

je*em ti misu

пре око минутJovica Milutinovic

da li ti ja lichim na politichara

misu imaju katolici

kad naucis nesto o svojoj veri mozemo pricati

swe owo mogao si i prosli put da kazes

Ezbog ovoga

Стојте непрестано на духовној стражи, јер не знате када ће вас Господ позвати к себи. У своме земаљском животу будите спремни свакога минута да му положите рачун. Чувајте се да вас враг не улови у своју мрежу и не обмане, приморавши вас да паднете у искушење. Свакодневно испитујте вашу савјест, провјеравајте чистоту ваших намјера и ваших мисли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пусти брате, нек дође на Трг Крајине да каже коју... ако је то што јесте, тј ако жели постати свети ратник sHa_sarcasticlol

ово је реалност у (надам се још мало) Босни

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To psovanje i vrijeđanje naći ćeš na većini foruma gdje jedni druge časte roditeljima sestrama djecoma, gdje iskazuju međusobnu ljubav nožem žicom Srebrenicom, ili cvijećem iz Jasenovcem ili nečim drugiom.Takvih je najviše po forumima i to ti je pomalo glupo da navodiš kao dokaz .Uz napomenu da sam ja ovdje na ovom forumu od strane nekih imao dosta degutantijih komentara na svoj račun.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ti Vladane ko nekakav puinoglavac se lijepiš na takve komentare.Kakav trg krajine, kakvi bakraći kakva realnost.Mani se takve priče i ponašaj se kao administrator, onako kako dolikuje.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...