Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

- Када нестане богословски дијалог на форуму...

Или ... ПОБОЖНО РАЗГОВАРАЊЕ

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На овом форуму не волим да читам писана мишљења Акуилиа  ne_shvata

najbolja preporuka  nobelll

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

не волим кад его поставља теме и постове који блате и говоре неистине о медицини... amin-nas  aman

онда се навучем на ту глупост, па читав дан куцам...  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0228_hot.gif 

али сам открила заправо да тако нађем своје место, да и ја напишем нешто, јер иначе често не знам шта би писала  29dz8zk

bh8xal9bamozdainebi

:group111:

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- Не волим кад ми ћале каже "Па колко сам потрошио за твоје школовање...е мо`го сам атомску централу да направим"

- Не волим кад пођем у кафану и заборавим свећу.... никад се не зна ко ће да буде мртав пијан.

- Да се вратимо на ћалете... не волим и кад ми каже... мада се тад више раздере "Десет године си у Београд и сад ми кажеш да ти је факултет на задње место!!!!!!!!!"

- Не волим кад ме ујутру пробуди сат у 6.... amin-nas

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- nadmeno ponasanje administracije foruma Verujem koja ne dopusta nista da im se kaze - ne trpe sugestije, pa onda brisu svakom nalog ko misli drugacije ili zakljucavaju teme kada ostanu bez argumenata...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не волим када ... играмо са словенцима и ... 1:1

и сада уместо  319.gif 

0205_whistling

Створитељ, који је Вечни Живот, у коме живимо, ради спасења рода људског, оваплотио се и постао видљив за анђеле и људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne da ne volim nego mrzzzzzzzzzzim kad mi tokom tuširanja padne sapun i pojača se pritisak vode odjednom

greengrin vrtiloptu 29dz8zk

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...