Jump to content

Проф. др Радмило Рончевић о заблудама теорије еволуције


Ignjatije

Препоручена порука

пре 48 минута, Ana Bjelan рече

znam da se Klaud uvredio, evo izvinjavam se za javno ponizenje

Eee, kakve sam neofite propustao kroz sake s drugaruma ateistima u poslednjih desetak godina na ovom forumu, znas koja je verovatnoca da me ti uvredis? :)

Slobodno me pitaj javno sve sto te zanima, nema potrebe da se dopisujemo preko priv.poruka.

Privatne poruke cuvaj za postove koji ne smeju da se objave javno ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, cloudking рече

Eee, kakve sam neofite propustao kroz sake s drugaruma ateistima u poslednjih desetak godina na ovom forumu, znas koja je verovatnoca da me ti uvredis? :)

Slobodno me pitaj javno sve sto te zanima, nema potrebe da se dopisujemo preko priv.poruka.

Privatne poruke cuvaj za postove koji ne smeju da se objave javno ;)

Sta je neofit? Privatno ti nisam poslala nista bitno samo pitanje sto si tako uporan u ateizmu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Ana Bjelan рече

I ulazim u konverzaciju sa vama ateistima, jer ste vi najvatreniji branioci TE

Na poukama, najvatreniji branioci TE su vernici. Ozbiljno ti kazem.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Ana Bjelan рече

 

Hristos Voskrese :)

Admini ja bih vas molila da ovakve gadosti sankcionisete. Razumem vreme prastanja i Vaskrsa al ovo je gadost.

Klaud se sjajno drzi, al reci nekom da ce da ga mozda snadje bolest koja bi bila milost od Boga ako je i od sentimentalnog neofita mnogo je.

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, cloudking рече

 

Za mene ne postoji dobro ili zlo. Postoje samo ljudski postupci koje nose odredjenu karakteristiku ili tezinu u zavisnosti od toga kakve su drustvene okolnosti.

 

Ono sto je za tebe zlo, za nekog isusovog savremenika je sasvim prihvatljivo... kao robovlasnistvo npr, kojeg se ni sama biblija ne stidi previse... 

Ili na primer, u bibliji pise da je greh nositi odecu od razlicitih materijala ili brijati bradu nedljeom... danas su ta grehovi u najmanju ruku smesni s obzirom da ih sami hriscani krse konstantno... evo ja sam siguran da ti u ovom trenutku krsis to biblijsko uputsvo da kao hriscanka NE SMES da nosis odecu od razlicitih materijala... Ides u pako gospo... :D

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Јанко рече

Не неодарвинистичке. ;)

 

Zar nije neodarvinizam samo darvinizam + genetika?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јелена011 рече

Hristos Voskrese :)

Admini ja bih vas molila da ovakve gadosti sankcionisete. Razumem vreme prastanja i Vaskrsa al ovo je gadost.

Klaud se sjajno drzi, al reci nekom da ce da ga mozda snadje bolest koja bi bila milost od Boga ako je i od sentimentalnog neofita mnogo je.

To je meni bilo upućeno a i nisu morali uopšte da brišu... bolje gledajte da pomognete mlađanoj neofitskoj "koleginici" da izađe iz te faze, nego što joj brišete poruke... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ana Bjelan рече

 

Odma da ti kazem ja ne gledam klipove koji su postavljeni umesto odgovora. Ako imas nesto da kazes napisi, a ako imas zanimljivi klip da pogledam prvo objasni o cemu se radi... zivot je prekratak a ja sam vec previse minuta zivota nepovratno poklonio apsolutnim glupostima sa youtubeta...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zar nije neodarvinizam samo darvinizam + genetika?


Јок, вала!
(Што би рекла она баба што су је питали зна ли коју турску реч).
;)
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...