Jump to content

Надбискуп Хочевар: Очекујемо долазак папе у Србију; КЦ се није мјешала у канонизацију Николаја Велимировића

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 926
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Управо сада, Ivan Marković рече
18 hours ago, Zoran Đurović рече

 

Одушевљаваш ме са овим апофатичким коментарима:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Zoran Đurović рече

А како тебе није срамота да причаш о књизи коју ниси читао? Само тај факат говори колико си интелекталац... :aplauz: Најобичнији шарлатан кога морал не спречава (пошто га нема) да каже све и супротно од свега... 

Већ сам вам рекао свима да Леон није Џомић, камену се казало, и није ми никакав рођак. А баш сте се лепо примили... :))

 

Не трчи пред руду. Читао сам фељтоне и чланке које је дотични аутор својевремено објављивао. А што се тиче Џомића, ако си слагао, не знам како мислиш да те ико више схвати озбиљно? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

Не трчи пред руду. Читао сам фељтоне и чланке које је дотични аутор својевремено објављивао. А што се тиче Џомића, ако си слагао, не знам како мислиш да те ико више схвати озбиљно? 

Ниси читао књигу. Али зато, као свако добар Србин и православац, узимаш да је дискредитујеш. То је оно што сам вам показао: ви се не руководите разумом, зато вас Ава шиба.

За Џомића су сви поукаши још пре 20 дана схватили... и лепо сам написао да сам вас намонтирао, и који су били разлози за то. То је уметност, друже, а те ствари коцкаст мозак не може да укапира... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

28 minutes ago, Zoran Đurović рече

А како тебе није срамота да причаш о књизи коју ниси читао? Само тај факат говори колико си интелекталац... :aplauz: Најобичнији шарлатан кога морал не спречава (пошто га нема) да каже све и супротно од свега... 

Већ сам вам рекао свима да Леон није Џомић, камену се казало, и није ми никакав рођак. А баш сте се лепо примили... :))

 

Осим тога, нигде ниси демантовао да Леон није Џомић или ја то не видех. Како год, зафарбао си се опет у ћошку и при томе крајње непотребно у то увукао и Џомића.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Ivan Marković рече

Но, као год било, иди објасни Џомићу да је "бојовник" који се острвио на тако племенито штиво.

Случај је завршио на суду. А Џома може вама да буде ауторитет... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

Осим тога, нигде ниси демантовао да Леон није Џомић или ја то не видех. Како год, зафарбао си се опет у ћошку и при томе крајње непотребно у то увукао и Џомића.

Ти си познат као пажљив читалац... Сада знаш и да нисам написао нешто што јесам... Крвави сте, мајке ми:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Zoran Đurović рече

Ниси читао књигу. Али зато, као свако добар Србин и православац, узимаш да је дискредитујеш. То је оно што сам вам показао: ви се не руководите разумом, зато вас Ава шиба.

За Џомића су сви поукаши још пре 20 дана схватили... и лепо сам написао да сам вас намонтирао, и који су били разлози за то. То је уметност, друже, а те ствари коцкаст мозак не може да укапира... 

Не, само триес и кусур наставака фељтона. Није шија него врат. Ал нема везе. Него цитирај где си демантовао да је особа са ником Леон Џомић.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

34 minutes ago, Zoran Đurović рече

Ти си познат као пажљив читалац... Сада знаш и да нисам написао нешто што јесам... Крвави сте, мајке ми:))

Si scripsisti, da mihi scriptum. Ubi scripsisti ut Leon non fuerit Velibor? Ubi?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

37 minutes ago, Zoran Đurović рече

Ти си познат као пажљив читалац... Сада знаш и да нисам написао нешто што јесам... Крвави сте, мајке ми:))

Ubi es, abas? Non habeo tempus. Eo dormire. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...