Jump to content

Isaa a.s. (Isus) u Islamu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa vi ionako tvrdite da je Kuransejtansko djelo

И ви тврдите да смо ми "изменили" Библију и "покварили" Хришћанство, ту смо 1:1.

A Ajeti koji govore o Isaa a.s. su oni koi mnoge mnoge krscane navode da uzmu Islam jer im nije bilo jasno u Krscanstvu o cemu se radi.

О да, обојица... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 345
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Позивање на некакве цифре није никакав аргумент, чак и да су истините информације - када је реч о исправности нечије вере. Можда цело човечанство западне у некакву заблуду. Шта ћемо са тим?

По хришћанском, Црква може да постоји као једно малено сабрање верних на служењу Литургије.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Позивање на некакве цифре није никакав аргумент, чак и да су истините информације - када је реч о исправности нечије вере. Можда цело човечанство западне у некакву заблуду. Шта ћемо са тим?

По хришћанском, Црква може да постоји као једно малено сабрање верних на служењу Литургије.

Moze i to da bude.

Moze biti da vecina ljudi pogresno razmislja.zasto da ne?

Samo u dosta slucajeva kada jedna vecina tvrdi jedno onda se i drugi pitaju da li je ono moje ispravno?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И сам Христос је рекао: "А Син Човечији када поново дође, хоће ли наћи веру на земљи?" То нам много говори.

Није само ислам у нарастању. Нарастају и хиндуистичке секте, сатанистичке секте, атеизам,.... Број заиста не значи ништа. Квантитет није мера истинитости.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И сам Христос је рекао: "А Син Човечији када поново дође, хоће ли наћи веру на земљи?" То нам много говори.

Није само ислам у нарастању. Нарастају и хиндуистичке секте, сатанистичке секте, атеизам,.... Број заиста не значи ништа. Квантитет није мера истинитости.

Rekoh vec moze biti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo u dosta slucajeva kada jedna vecina tvrdi jedno onda se i drugi pitaju da li je ono moje ispravno?

Да, тако су управо размишљали богоотпадници, стари Израиљци, па су себи излили златно теле! Јер, гле чуда, већина је то тада чинила, огромна већина светске популације. Чак, сви су то чинили осим шачице Јевреја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znas i sam koliko ih ima godisnje

a cifra stalno raste

Немам појма, многи људи мењају своје ставове и ту нема ништа чудно. Не верујем да је број људи који прелазе у Ислам значајно већи од броја оних који прелазе у Хришћанство или неку другу веру.

Питање је у којој вери је Истина.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kuran 2

13. Kad im se kaže: "Vjerujte kao što pravi ljudi vjeruju!" – oni odgovaraju: "Zar da vjerujemo u ono u što bezumni vjeruju?" – A, uistinu oni su bezumni, ali ne znaju.

То што Куран каже, нама не значи ама баш ништа. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kuran 2

13. Kad im se kaže: "Vjerujte kao što pravi ljudi vjeruju!" – oni odgovaraju: "Zar da vjerujemo u ono u što bezumni vjeruju?" – A, uistinu oni su bezumni, ali ne znaju.

То што Куран каже, нама не значи ама баш ништа. :)

:huh: Tacno to zna i Allah swt pa kaze

Kuran 2

6. Onima koji neće da vjeruju doista je svejedno opominjao ih ti ili ne opominjao – oni neće vjerovati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kratko pogledajte statistiku koju su napravili nemuslimani

pa kako onda tvrdite da islam nije najbrze rastuca religija u svijetu

zasto pobijate dokaze?

http://www.bible.ca/islam/islam-myths-fastest-growing.htm

Ајд пусти статистику,важи? Небитна је тотално и у овој и било којој другој причи,веруј ми.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kratko pogledajte statistiku koju su napravili nemuslimani

pa kako onda tvrdite da islam nije najbrze rastuca religija u svijetu

zasto pobijate dokaze?

http://www.bible.ca/islam/islam-myths-fastest-growing.htm

Одлична страница, посебно ми се свиђа закључак:  :smiley:

1. There are more new Christians added to the world population than any other religion on earth every day. This data makes the entire discussion about "rates of growth" irrelevant. The fact is today, that Christianity is the fastest growing religion on this most critical basis. This may change, but today, in 2004 AD, Christians take the prize for being the fastest growing religion.

  2. On none of the 6 continents are Muslims the fastest growing religion.

  3. That Islam is the fastest growing religion in the world is pure myth at best and at worst a deliberate deception of solid statistical facts.

Kuran 2

6. Onima koji neće da vjeruju doista je svejedno opominjao ih ti ili ne opominjao – oni neće vjerovati.

Ми верујемо у Бога, али не верујемо у Мухамеда.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...