Jump to content

Прва медаља за Србију на Паралимпијади Рио 2016

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

Тооооооооооооооооооо!!!! Браво легендо! Браво мајсторе! Класићу и пријатељу наш!

Поносу наше авијације и наше 43. класе!

Прва медаља за Србију на Паралимпијади Рио 2016!!!!

Бронза сија златним сјајем!

14238096_10202213520376647_3757995288494

(Стони тенис класа 5/Томи Урхауг/НОР-Митар Паликућа/СРБ, 1:3- 11:4, 12:14, 6:11, 9:11)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Милан Ракић рече

Прва медаља за Србију на Паралимпијади Рио 2016!!!!

Браво. Свака част! :aplauz::2hf007n:

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Veliki uspeh Srpkinja u Riju: Zlato za Borislavu, bronza za Nadu!

Borislava u borbi za zlato savladala Kineskinju Žang sa 3:2 u setovima, a Nada nakon 0:2 napravila veliki preokret i pobedila Britanku Gilroj

sp-borislava_620x0.jpg

Kakav dan za Srbiju na Paraolimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Posle Mitra Palikuće i srebra, stigli su zlato i srebro u stonom tenisu.

Obe su do odličja u klasi četiri stigle posle velike drame. Borislava Perić-Ranković je posle 1:2 u setovima napravila preokret i savladala Mijao Žang (Kina) sa 11:4, 6:11, 7:11, 11:3, 11:6 i tako donela prvo najsjajnije odličje za našu zemlju u stonom tenisu. Ona je u Pekingu (2008. godine) i Londonu (2012. godine) osvojila srebrne medalje.

Još veći preokret je napravila Nada Matić koja je od 0:2 došla do bronze. Ona je u meču za treće mesto bila bolja od Su Gilroj (Velika Britanija) sa 12:14, 8:11,

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.336.html:624805-Veliki-uspeh-Srpkinja-u-Riju-Zlato-za-Borislavu-bronza-za-Nadu

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jos jedno zlato za Srbiju

Srpski strelac Laslo Šuranji osvojio je zlato na Paraolimpijskim igrama u Riju, u disciplini 50 metara MK puškom trostav.

59895971057d6e9c3c29c6761794683_w640.jpg

http://www.b92.net/sport/paraolimpijci/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=12&nav_id=1175910

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Надам се само да ће да им буде организован и свечани дочек, јер и ти људи су исто тако вредни као и сви остали спортисти.:2hf007n::kolcecb3hb8:

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, Ненад. рече

Надам се само да ће да им буде организован и свечани дочек, јер и ти људи су исто тако вредни као и сви остали спортисти.:2hf007n::kolcecb3hb8:

14324453_10154385076595449_2750221016422

Evo Apatinska pivara je na svojoj FB stranici pokrenula inicijativu za organizaciju dočeka

https://www.facebook.com/28032575448/posts/10154385076595449

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То би стварно било лепо и да се они исто осећају да су равноправни.

Милане, кликнуо сам на линк који си поставио ,али ми се страница није отворила, а добио сам обавештење да је страница можда уклоњена.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Ненад. рече

То би стварно било лепо и да се они исто осећају да су равноправни.

Милане, кликнуо сам на линк који си поставио ,али ми се страница није отворила, а добио сам обавештење да је страница можда уклоњена.

Možda moraš biti ulogovan na FB. Radi sve ok

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда је то у питању, јер нисам улогован.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...