Jump to content

Нови прогони Андреја Фајгеља. Прети му затвор и гладна деца

Оцени ову тему


Препоручена порука

У коментарима многи изражавају жељу и спремност да му помогну око плаћања те казне. Ко може и жели нека помогне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

35 minutes ago, verum est in beer рече

Дон Кихот

Али са сачмаром и пламеном у очима. Да извине господин Фајгељ, превише ми агресивно делује.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On je poznat kao muvara i prevarant a niko mi nije odgovorio što mu je potrebna pomoć.Inače za vreme poslednjeg pogroma Palestinaca izveštavao je iz takozvane države Izrael o hrabroj borbi sledbenika antihrista.To je jedino što znam o njemu.Počeo sam da slušam šta pričam ali ne mogu kaže disident pa juče je bio na vlasti dok su žuti bili u Vojvodini.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Panthera Leo рече

On je poznat kao muvara i prevarant a niko mi nije odgovorio što mu je potrebna pomoć.Inače za vreme poslednjeg pogroma Palestinaca izveštavao je iz takozvane države Izrael o hrabroj borbi sledbenika antihrista.To je jedino što znam o njemu.Počeo sam da slušam šta pričam ali ne mogu kaže disident pa juče je bio na vlasti dok su žuti bili u Vojvodini.

 

zasto da ti odgovori, jesi ti neki konzument, oces sve na gotovo, okacen ti je gore video zbog kog je i otvorena tema, sta uopste piskaras tu ako ne znas o cemu se radi.

bitno da osudjujes nekog a sam kazes kako o njemu znas samo da je izvjestavao iz tzv drzave izrael, sto o tebi ukratko mnogo govori, bar meni.

usput andrej je poznat kao disident, protivnik sadasnjeg sistema u srbiji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja se ne slazem u velikoj meri sa Fajgeljom ( u smislu pogleda na svet itd) medjutim verujem da jeste neopravdano osudjen i da je kao i svako ko ima drugacije misljenje u Srbiji meta politickog progona. Ne pratim puno njegov rad jer kao sto rekoh poprilicno imamo razlicite poglede na svet pa me ne interesuje ali covek uopste ne deluje ni kao muvara ni kao prevarant.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Panthera Leo рече

On je poznat kao muvara i prevarant a niko mi nije odgovorio što mu je potrebna pomoć.Inače za vreme poslednjeg pogroma Palestinaca izveštavao je iz takozvane države Izrael o hrabroj borbi sledbenika antihrista.To je jedino što znam o njemu.Počeo sam da slušam šta pričam ali ne mogu kaže disident pa juče je bio na vlasti dok su žuti bili u Vojvodini.

 

Ко то Андреја познаје као мувару и преваранта?

То оно да ти верујемо на реч јер си ти поштењачина, јел?

 

 

Не но ће бити на страни Палестине.

Сам Андреј је више пута напоменуо да је јеврејског порекла.

Жути јесу били на власти у покрајини али нису били на власти у граду Новом Саду, а функцију му је дала градска а не покрајинска власт.

На крају и сам је био део те градске власти.

Други пут пре него почнеш да судиш информиши се да не би опет лупао.

Приморао си ме да браним Фајгеља.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

55 minutes ago, SomiKnight рече

Pa sam on u svojoj knjizi priznaje kako je radio, primao pare na ruke, jedino sto ne znaci da sada nije na pravom putu, najlepsem, putu pokajanja.

Da li je i kakav je sada ne znamo, ali ja licno cenim priznanje i trenutnu borbu.

 

Vec kad si spomenuo da je on priznao da je uzimao novac na ruke, je li u knjizi "Posle Vučića" i koja strana? Pa on u ovom klipu kaže da je sve radio posteno. Ako je sve ovako kao što kaže, onda mu treba pomoći, bez obzira što se ni u cemu ne slažem sa njim. 

Sad je kao i uvijek kada je u pitanju ekonomija i politika vrhunsko lupetalo. On stalno kritikuje nekakve liberale kojih nigdje nema. Zatim cesto ima nekakve besmislene korelacije itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma jajara... Poremecen covek a plus je i bitanga.

Teoreticar zavera, naciJonalista i eksperimentalni fasista (samo eksperimentise s fasistickim idejama a zapravo nema kohones da svesno i javno stane iza njih jer zna da ce zaglavi u kafez, de mu je i mesto, realno...)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што сам Те приморао што га ниси одмах бранио-Ја сам написао своје мишљење које може бити погрешно не разумем да се тако реагује.Знам да је у Граду био директор културног центра то није дисидентско  место.Нисам изгледа упознат са проблематиком.И други га критикују.А последње злочине у Палестини је чак и Америка осудила  да не говоримо око 150 резолуција Уједињених нација.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве везе има ко је шта и Ноам Чомски и Наоми Клајн и Норман Финкелштајн су јевреји па подржавају палестински народ.Оно што мени није јасно у целој ствари чему толика подршка једном човеку и то на верском форуму, а слушао сам о њему доста протекле две године од људи који су причали шта ради.Зар нема људи којима је преча помоћ.Не разумем стварно не разумем о чему се ради.Па шта ако је противник садашњег система у Србији да ли то значи да је у праву одма.И сви лопови су противници система у свакој држави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Panthera Leo рече

Какве везе има ко је шта и Ноам Чомски и Наоми Клајн и Норман Финкелштајн су јевреји па подржавају палестински народ.

 

Naomi Klajn je jedna žena koja teško da ima šta pametno reci, jer je njoj kapitalizam kriv za sve. Čomski osim doprinosa jeziku, pise knjige u kojima samo lupa o politici, ekonomiji itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...