Jump to content

Нови прогони Андреја Фајгеља. Прети му затвор и гладна деца

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма да немају они појма а капитализам је диван.Зато је фирма Nike издала књигу против књиге Наоми Клајн No Logo што је ваљда без преседана.Ињац зашто ме вређаш и кажеш да лупетам и да нисам поштен ја Тебе нисам вређао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Panthera Leo рече

Ињац зашто ме вређаш и кажеш да лупетам и да нисам поштен ја Тебе нисам вређао.

Jel pise pored tvog nicka "Administrator"?

Ne pise.

Sta oces onda?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Panthera Leo рече

Ма да немају они појма а капитализам је диван.Зато је фирма Nike издала књигу против књиге Наоми Клајн No Logo што је ваљда без преседана.Ињац зашто ме вређаш и кажеш да лупетам и да нисам поштен ја Тебе нисам вређао.

 

Kapitalizam je najmanje loš sistem, koji je toj Naomi i omogucio da piše te kvazinaucnici knjige iz udobne fotelje na Laptopu. Marks i Engels su rekli da ja kapitalizam za dvesta godina stvorio veće bogastvo nego svi sistemi u čitavoj ljudskoj istoriji. Kad bi vidjeli šta je još nakn njihove smrti stvorio, mislim da bi postali najveci kapitalisti. No logo je prevedena kod nas, a nedavno i još jedna njena knjiga koja se bavi klimatskim promjenama. Medjutim njena kritika je pogresna ima ljudi koji to rade mnogo bolje. Ona kroz čitavu knjigu drobi o zlim bankarima. Ok bankari žele samo novac, ali zahvaljujuci bankarstvu mnogi preduzetnici su dobili mogucnost da realizuju svoje ideje, tako da je finansijski sektor pokretacka snaga kapitalizma. Neka predlozi ideju kako da popravimo kapitalizam, ali kako bi onda prodavala ove senzacionalističke knjige.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...