Jump to content

МАНАСТИР ВИСОКИ ДЕЧАНИ СКИНУТ СА ГУГЛ МАПА - Reagujte na Google maps, feedback

Оцени ову тему


Препоручена порука

Bravo! Svaka ti cast! Svako ko umije, treba to da radi! Treba koristiti sva valjana dostupna sredstva za 'borbu' za ono sto je ispravno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Дијана. рече

Bravo! Svaka ti cast! Svako ko umije, treba to da radi! Treba koristiti sva valjana dostupna sredstva za 'borbu' za ono sto je ispravno.

Хвала, трудим се. Најважније је што је ово нешто што свако уме да ради (или бар може да научи у року од 6 минута) :)

Најбољи бизнис је отварање фабрике која производи позитивне мисли (авва Пајсије Светогорац)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja tako imam neki otpor svom tom ucenju, da sinoc nisam ni pokusala ja da posaljem fidbek, ali sam zato dva sata krojila ovu temu, vijest na naslovnoj, plasirala na mrezi, na fb gdje sam stigla, djakon je slao moj prevod za tekst. Znam da ima dovoljno mladih i uopste sposobnih da to odrade. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...