Jump to content

УСТАШКИ ПИР: Претње Србима у сред православног храма! (ФОТО)

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Поруке мржње према Србима и усташки симболи осванули су јутрос на зидовима православног храма у Рајевом селу код Жупање у Хрватској.

neoustase.jpg

Неоусташе (Фото: Фејсбук)

Свештеник и неколико мештана кренули су јутрос у храм Светог Прокопија да на крсну славу храма обаве службу, међутим дочекало их је крајње непријатно изненађење.

Наиме, непознате особе су у току ноћи провалиле у храм и на зидовима неписмено исписале поруке:

"Истријебит ћемо вас стоко србска" и "Селите се србска стоко", а потписали су се као "Усташе", "НДХ" и "У".

 

Извор: rtvbn.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

30 minutes ago, R2D2 рече

Наиме, непознате особе су у току ноћи провалиле у храм и на зидовима неписмено исписале поруке:

+!
Baš bi bilo dobro, da te 'nepoznate osobe' postanu 'poznate osobe s imenom i prezimenom'.

- "Robote iz kamenog doba", jesu li to napisale četiri osobe s prve slike?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неписмена багра која се празни ноћу кад их нико не види, вероватно су још веће јуначине по фејсбуку и друштвеним мрежама. А у стварном животу би побегли у мишју рупу да их неко појури.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da zaplase narod ne bi li ga oterali s kucnog praga, to im je sva politika.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, R2D2 рече

Занимљиво је да користе слово Б уместо П...

Etimološki pravopis, a ne fonetski, kao što je Vukov. iztriebit (z se jednači po mjestu tvorbe) srbska (b se jednači po zvučnosti)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...