Bokisha Написано Јул 21, 2016 Пријави Подели Написано Јул 21, 2016 Bice sve to dobro s tim deckom, nasao je pomoc, ima svog doktora i svog duhovnika. A ljudi koji bi voleli da su duhovnici, a to nisu vremenom ce shvatiti da tako ne ide i sta ih vuce da daju duhovne savete trecim licima. Nisam primetio takve slučajeve u ovome.Ali na ohrabrenje da se krene Bogu jesam jer On je i alfa i omega. ...bedak u maloverju ili bezverju ume da bude priličan Sent from my GT-I9500 using Tapatalk Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука