Jump to content

Ужаси цензуса: Судбина ових пет странака виси о концу

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Управо сада, Aquilius Cratus рече

Zato imamo i posla sa tolikim populistima sirom sveta, od Berija i Trampa u Americi do BaHatovica, Obradovica, Tadica i naravno Vucica.

brate u demokratskom sistemu su svi od reda populisti, bas ko i ovi sa estrade

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Bez obzira na svu socijalisticku demagogiju i to sto su od kampanje napravili tesko sektasenje ja bih voleo da DJB udje u parlament. Ali mi nesto gadno govori da ce se opet pokazati kako je internet jedno a RL nesto sasvim drugo. Jedno je kad treba kliknuti na nesto a drugo je kad treba ustati posle nedeljnog rucka i ici u neku guzvu. Nadam se da nisam u pravu ali se bojim da ce ralzika izmejdu onih kojima je lako i fun kliknuti na bilo koje DJB internet meme i onih koji zele otici u nedelju da se tamo smaraju biti veoma losa po Radula.

Вона бет у аватар? :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

34 minutes ago, kordun рече

vise mi se ovaj radulovic na mozak popeo tu na forumu, pomenut je vise puta nego sveti nikolaj, ako ga ikad sretnem odracu ga od batina

Слажем се. Доста је било (Радуловића)!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Bez obzira na svu socijalisticku demagogiju i to sto su od kampanje napravili tesko sektasenje ja bih voleo da DJB udje u parlament. Ali mi nesto gadno govori da ce se opet pokazati kako je internet jedno a RL nesto sasvim drugo. Jedno je kad treba kliknuti na nesto a drugo je kad treba ustati posle nedeljnog rucka i ici u neku guzvu. Nadam se da nisam u pravu ali se bojim da ce ralzika izmejdu onih kojima je lako i fun kliknuti na bilo koje DJB internet meme i onih koji zele otici u nedelju da se tamo smaraju biti veoma losa po Radula.

Не знам, ја чисто сумњам да ће бити било какве гужве. Пензоси ће да одраде своје рано ујутру као и обично, после ће да буде пусто :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, само да вам кажем да сте генерално слабо информисани о рејтинзима странака (осим Жељка, како ми се чини, мада није много прогнозирао). :)

Линковаћу у недељу моју, условно речено, „прогнозу“ од пре пар месеци, да видите колико је тачна. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Aquilius Cratus рече

Tu bet agenst de dizajerd outkom? :D No hvala.

Штета. Види какав сам спремио за @Paradoksologija нпр., могу и теби неки ламинатски. :)

paradoksologija_min.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 minutes ago, GeniusAtWork рече

Не знам, ја чисто сумњам да ће бити било какве гужве. Пензоси ће да одраде своје рано ујутру као и обично, после ће да буде пусто :)

Govorio sam o tome kako prosecan glasac, pa makara mislio u Radulevotom okviru, razmislja o glasanju kad planira da li ce ici ili ne. Kad je neko neraspolozen i troje ispred njega su veliak guzva pa kad to isprica kuci ovaj pomisli da je ko zna kakav red pa nece ni od da ide. Ti se bar secas kako smo 2002. na jesem 2-3 puta izlazili da biramo prezidenta pa su ponisteni zbog male izlaznosti. Mislim jeste tada Kostunica bi u ratu sa Djindjicem ali ipak se desilo da iz vise pokusaja nismo mogli namaci 50%.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ПРИПРЕ

ПРИПРЕМЕ ЗА МАСАКР ЦЕНЗУСОИДА, ИЛИ

 

ПРИПРЕМЕ ЗА МАСАКР ЦЕНЗУСОИДА:

FARMA OSTAJE PUSTA: Svi farmeri napuštaju imanje u nedelju

STARS136

Učesnici rijalitija će obaviti svoju građansku dužnost.

Večeras u ponoć počinje izborna tišina. Građani Srbije će u nedelju, 24. aprila doneti odluku ko će biti na vlasti naredne četiri godine.

A oni koje svaki dan pratimo na malim ekranima, nećemo videti na kratko u nedelju.

Naime, sa najpoznatijeg imanja u Lisoviću, farmeri će na kratko izaći, kako bi otišli na glasanje i ispunili svoju građansku dužnost.

farma-foto-printscreen-1456914614-855217

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Плутон рече

Штета. Види какав сам спремио за @Paradoksologija нпр., могу и теби неки ламинатски. :)

paradoksologija_min.jpg

:ani_biggrin:

Rado ću ga nositi ako izgubim opkladu - za razliku od tebe, ne bih seirila nad propašću nijedne opozicione stranke. Mislim da je dobro da ih što više uđe u Skupštinu u ovom izbornom krugu.

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Paradoksologija рече

Rado ću ga nositi ako izgubim opkladu

То уопште није питање. :)

3 hours ago, Paradoksologija рече

za razliku od tebe, ne bih seirila nad propašću nijedne opozicione stranke. Mislim da je dobro da ih što više uđe u Skupštinu u ovom izbornom krugu.

Ако гледамо краткорочно, али ако видимо ускоро нове изборе и желимо да Вучић на њима изгуби власт (ту се, надам се, сви слажемо), онда је сасвим логично да желимо што пречи нестанак квазиопозиције са политичке сцене и да оставимо простор људима који имају реални потенцијал да то ураде, а не неком истрошеном. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...