Jump to content

ХОМОСЕКСУАЛАЦ: „Нормално је да хомосексуалци злостављају ДЕЦУ!“ (ВИДЕО)


Препоручена порука

E ako te ja kontam seci me, stvarno ne mogu da pronađem tvoju prvobitnu poruku meni, kad si uputi kritiku da onaj prvi link kao nije random, rekoh ti da mi je to gugl izbacio i zato ti postavih link ka publikaciji incedt trauma centra.

Ма јашта, чим је линк "random" о'ма је и насумице хотимичан...

 

 

Evo tog random linka,

"Random link" усмерава на National Center for Victims of Crime. 2000 M Street NW, Suite 480, Washington, DC 20036, а можда би било добро, а при том не би било ни лоше, да нам ти и Klaud објасните:

 

Isti bi se efekat postigao i smanjenjem pravosalvnog svestenstva... Statisticki gledano to je istina, nije nikakva uvreda.

А как'е то ниђе везе има с овим тзв. "efekatom koji je statisticki gledano istina" a при том и "nije nikakva uvreda"?

 

... ал' те ја то вод нисам ни пит'о, нит штагод "uputio kritiku". Добро, ето, аорист, "rekoh" & "postavih"... Што би те сек'о, шта ти је?

 

Za jezik si u pravu, ali sta ces em profesionalna deformacija em deset godina forumasenja.

Труди се и да не придајеш битан значај сервираним карактеристикама, јер је то махом препакивано, из ко зна ког разлога, и то се зна, па тако може и да ти се деси да само поносном власнику скренеш пажњу како си му нешта узимала меру.

 

Zamisli nekad sam bila fina :)al ljudi koji dodju ovde i prosipaju fore da su pederi nahom pedofili, i tako neke slicne nebuloze na kraju popljuju sami sebe kazu pa dobro mozda nije tako al neceg tu ima i zavrse diskusiju magijski. Tako da sam pustila jezik, al pre svega zbog onih koji citaju, da najbucniji ne budu oni sa valja se ima tu neceg stavom. Nidu stvari crno bele, a ako smo hriscani tim pre treba da malo promislimo, da ne budemo omađijani mrznjom i povrsnoscu. Ne moramo se drzati ko pijan plota svog stava, ljudski je reci mene to plasi, ne razumem se u to i otvoreno nauciti nesto novo. Najlakse je etiketirati ljude i reci bogu fala nisam kao oni. Svi mi nesto znamo manje nesto vise, a ucimo ceo zivot.

Без бриге, контам ја то твоје све време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 278
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Milose ja ne znam stvarno sta si ti citao, ovde je citava diskusija pocela od Rapsine tvrdnje da je 86% pedofila homoseksualno i vas koji ste se slozili sa njom i nastavili da napadate Klauda i mene koji pokusavamo da odvojimo jedne od drugih. Vi uporno pricate o pederima, a mi uporno o pedofilima i da jedno nema veze s drugim. Ам
 

 

Рапса није ништа тврдила, већ избацила текст  у којем стоји  да су  86 посто хомосексуалаца педофили. А утврдити тачно да ли је проценат тачан или не,  немогуће је , као што је немогуће 100 посто тврдити тачност било које статистике која се избаци . Ја никога не убеђујем у своје ставове нити у статистике којима верујем. За разлику од тебе која упорно хоћеш да наметнеш своје истине, и своје ставове.Ко год се не слаже са тобом по неком питању одмах му лепиш етикете нападача и мрзитеља...размисли о својим речима и оптужбама на туђ рачун.

Твоје је мишљњење да   педери немају везе са педофилима и нема потребе да друге тако 100 постотно  убеђујеш у истинитост својих тврдњи , притом вешто инсинуирајући супростављења мишљења. Јер савакако да постоје људи на форуму и шире / стручњаци/ који верују да и те како једни са другима имају везе. Како ја могу да нападам тебе , када сам искључиво на овој теми дискутовала са Клаудићем.

Зна Клаудић врло добро да се брани, од Рапсиних  размишљања  која се не слажу са његовим  , а која  ти упорно називаш мрзитељским  нападима, што упућује  на то да твоја маленкост  не може да поднесе неистомишљенике  без обзира на аргументацију.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јер савакако да постоје људи на форуму и шире / стручњаци/ који верују да и те како једни са другима имају везе.

 

Ova recenica postaje tacna samo kad izbacis rec "strucnjaci" iz nje... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam zagovornik teze da pederska UDRUZENJA lgbt lobi imaju tu ulogu u raznim drzavama da kroz prizmu slobode potrazuju sve vise stvari....pocelo je od gej prajda-doslo se do gej brakova-ide se ka usvajanju dece-ulaze trans osobe u pricu-spustaju se godine za kaznjivost stupanja u odnose sa maloletnicima-legalizacija incesta-i tu nema kraja...dakle njihova teznja moje vidjenje napominjem jeste da oni zagovaraju tako nesto i znas i sama da u nekim zemljama se spustaju godine po kome krivicno odgovaras za ulazak u seksualne odnose sa maloletnikom,pa je bilo 18,pa 16,negde je sad tek 14 god. Dakle kroz prizmu slobode,neke sveopste slobode se dolazi do raznih stvari.

 

Pa dobro, ako ti smeta da traze ta prava, idi otvori temu o toma pa da razmenimo misljenja.

 

Ti bi sad trebalo da objasnis kakve veze ima trazenje prava od strane homoseksulaca sa pedofilijom koja JESTE tema? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет неки твој на не буди лењ делиријум cloudkingже? Тек сад ово видим (и није ми уопште јасно како то успеваш) ал' сам сасвим сигуран и да није било ту данас поподне. Глупо ми да питам и због чега волиш мене да цитираш кад год те нешта пребаци пошто је очигледно и како си се навадио, тзв. моћ навике, али ако решиш поново да ми трабуњаш којешта молио бих те да бар то буде јужњачким дијалектом (архаизмима и локализмима) јер си ми се тако, на момент, учинио и занимљивим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет неки твој на не буди лењ делиријум cloudkingже? Тек сад ово видим (и није ми уопште јасно како то успеваш) ал' сам сасвим сигуран и да није било ту данас поподне. Глупо ми да питам и због чега волиш мене да цитираш кад год те нешта пребаци пошто је очигледно и како си се навадио, тзв. моћ навике, али ако решиш поново да ми трабуњаш којешта молио бих те да бар то буде јужњачким дијалектом (архаизмима и локализмима) јер си ми се тако, на момент, учинио и занимљивим.

 

 

ćuti be

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oki, Rapso ti si izbacila tekst koji je verodostojan koliko i prica nekog agresivnog ateiste, potpuno nepokrepljen i nestrucan.

Postavih ti statistiku relevantne organizacije koja se bavi tom problematikom ali dobro mozda je do umeca citanja.

Radis u knjigovodstvu, valjda ti je poznato sta znaci statisticki podatak.

Ja samo reagujem na tvoje iznete tvrdnje koje su lazne i koje sluze diskriminaciji jedne grupe ljudi, a itekako povredjuju drugu grupu ljudi.

No, onaj koga to interesuje ima dovoljno sada relevantnih podataka da ne nasedne na takve tendenciozne kvazi podatke i to je meni dovoljno.

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Radis u knjigovodstvu, valjda ti je poznato sta znaci statisticki podatak.

 

 

Конкретно, на нивоу фирме, између осталих послова радим и  статистику за исту / која се не публикује  даље/ и знам колико иста та статистика зависи од онога ко је прави . Наравно да ми савест не допуштам да лажирам податке , али и наравно сам свесна колико могу исте да прекрајам, и створим лажни увид за  конкретну ситуацију  за коју се иста прави.  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет неки твој на не буди лењ делиријум cloudkingже? Тек сад ово видим (и није ми уопште јасно како то успеваш) ал' сам сасвим сигуран и да није било ту данас поподне

Ja nisam obican clan, neki tamo ateista.

Ja imam dozvolu da ubacujem postove u teme, ne samo kad to zelim nego i gde to zelim.

Mogu sad npr. da se vratim par strana unazad i da umetnem post kojeg do malopre tamo nije bilo...

Im a powerful man.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postoje pedofili koji nisu ( samo) pederi, vec im je sve jedno da li je dete muskog ili zenskog pola, sve dok je dete.

Postoje pedofili koji su ujedno i pederi. Odnosno vole samo decake kao mnogi katolicki biskupi, i poneki Pahomije ili Kacavenda ( kako narod kaze)

Postoje pedofili koji vole samo devojcice.

 

 

Postoje i pedofilke koje vole mlade pubertetlije.

 

Postoje pederi koji vole decake, mlade.

Postoje pederi kojima su ti mladi decaci najdostupniji, ili dostupniji nego odrasli partneri.

 

Gadi mi se svih 6 vrsti, i da sam advokat nikada nijednog od njih ne bih branila. Nemam reci razumevanja za te i takve spodobe. 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova recenica postaje tacna samo kad izbacis rec "strucnjaci" iz nje...

 

 

Грешиш... само сам изоставила стручњаци са акредитацијом и аргументацијом...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Грешиш... само сам изоставила стручњаци са акредитацијом и аргументацијом...

 

Zao mi je... ne postoje ljudi koji su strucnjaci a koji tvrde povezanost izmedju homoskesualnsti i pedofilije.

 

To samo ti i milos bg tvrdite, ali vama je jedino stalo da iznesete homoseksualnost na zao glas... za pedofiliju vas i nije mnogo briga.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja nisam obican clan, neki tamo ateista.

Ja imam dozvolu da ubacujem postove u teme, ne samo kad to zelim nego i gde to zelim.

Mogu sad npr. da se vratim par strana unazad i da umetnem post kojeg do malopre tamo nije bilo...

Im a powerful man.

Па да јаки, powerful, и што но вод кажу, малко јачи од киселе воде.

Досете се људи, шта 'ш с њима, докони, те и воду укиселе.

Него cloudkingже, јел и код тебе тамо вода кисела а не минерална?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja nisam obican clan, neki tamo ateista. Ja imam dozvolu da ubacujem postove u teme, ne samo kad to zelim nego i gde to zelim. Mogu sad npr. da se vratim par strana unazad i da umetnem post kojeg do malopre tamo nije bilo... Im a powerful man.

 

 

:))  :))  :)) 

 

E nasmeja me iz srca ...neobični ateisto... :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па да јаки, powerful, и што но вод кажу, малко јачи од киселе воде.

Досете се људи, шта 'ш с њима, докони, те и воду укиселе.

Него cloudkingже, јел и код тебе тамо вода кисела а не минерална?

Dodji da pineš

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...