Jump to content

ХОМОСЕКСУАЛАЦ: „Нормално је да хомосексуалци злостављају ДЕЦУ!“ (ВИДЕО)


Препоручена порука

Rapso, udahni i molim te nemoj upadati u temu u koju se bas ne razumes.

Tvoja recenica da je veci procenat homo zlostavljanja nije istinit.

Tacka.

Malo si se zanela mrznjom prema homoseksualcima, kao na onoj ranijoj temi u kojoj si tvrdila da su maltene pederi i pedofili isto.

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 278
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Tvoja recenica da je veci procenat homo zlostavljanja nije istinit. Tacka. Malo si se zanela mrznjom prema homoseksualcima, kao na onoj ranijoj temi u kojoj si tvrdila da su maltene pederi i pedofili isto.

 

Моја реченица,  али статистика није моја .Твоје ничим аргументоване закључке о мојој мржњи према некоме преиспитај .Ја ништа нисам тврдила, износила сам ставове стручњака који су доста и од мене и од тебе квалификованији да  причају на ову тему . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tvoja recenica da je veci procenat homo zlostavljanja nije istinit. Tacka. Malo si se zanela mrznjom prema homoseksualcima, kao na onoj ranijoj temi u kojoj si tvrdila da su maltene pederi i pedofili isto.

Моја реченица, али статистика није моја .Твоје ничим аргументоване закључке о мојој мржњи према некоме преиспитај .Ја ништа нисам тврдила, износила сам ставове стручњака који су доста и од мене и од тебе квалификованији да причају на ову тему .

Kakve. Veze. Ima. Da li. Je pedofil. Homoseksualac!

Da li razumes, da potenciranjem na utvrdjivanje te razlike umanjujes stravicnost pedofilije kao zlocina...

Strasno sam razocaran u tebe sad. Pedof... Ne, nego seks sa decom(!) je najstrasnija stvar koju odrasla osoba moze da uradi. NEMA NIKAKVOG ZNACAJA da li je ta osoba strumf ili snorkijevac!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проценат хомосексуалних у односу на хетеросексуална злостављања  је доста већи. /тако кажу непристрасне статистике / 

ако оне лажу, онда лажем и ја вас . :)

 

Да, данас се више плаши сам момак да изађе у град да га неки педер сексуално не нападне, него што се плаше девојке :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, данас се више плаши сам момак да изађе у град да га неки педер сексуално не нападне, него што се плаше девојке :smeh1:

:smeh1:  Жива истина , девојке су одавно изгубиле страхове :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проценат хомосексуалних у односу на хетеросексуална злостављања је доста већи. /тако кажу непристрасне статистике /

ако оне лажу, онда лажем и ја вас . :)

Ево ја сам се послужила Ок.оштрицом да ти одговорим на питање .

Ти, у анализи мог одговора призови исто правило и сложићемо се . ;)

Tvoja ok ostrica je besmislena. Jedina njena svrha je da pokaze da je biti gej strasnije od biti pedofil.

Ideja koja mene uzasava od kad sam je prvi put sreo na ovom forumu pre nekoliko godina i njeno misionarenje evo traje i danas...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rapsodi, problem je sto su to "strucnjaci".

U tekstu do koga ste dali link doista stoji tih famoznih 86%.

»A 1988 study detailed in Baldwin's report found that most pedophiles even consider themselves to be "gay." According to the study, "Archives of Sexual Behavior," some 86 percent of pedophiles described themselves as homosexual or bisexual.«

Ali u tekstu nije dat link do studije, niti se navodi njen naslov. Zato sam pre par postova i skrenula paznju o kakvom se sajtu radi. U pitanju je studija  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3358676 , i tu se doista iznosi taj podatak – 86%. Ali se iz studije ne vidi kako su do tog podataka dosli i kako su utvrdili  seksualnu orijentaciju ispitanika. Tako da je vrednost rezultata te studije u najmanju ruku sumnjiva.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rapsodi, problem je sto su to "strucnjaci".

U tekstu do koga ste dali link doista stoji tih famoznih 86%.

»A 1988 study detailed in Baldwin's report found that most pedophiles even consider themselves to be "gay." According to the study, "Archives of Sexual Behavior," some 86 percent of pedophiles described themselves as homosexual or bisexual.«

Ali u tekstu nije dat link do studije, niti se navodi njen naslov. Zato sam pre par postova i skrenula paznju o kakvom se sajtu radi. U pitanju je studija  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3358676 , i tu se doista iznosi taj podatak – 86%. Ali se iz studije ne vidi kako su do tog podataka dosli i kako su utvrdili  seksualnu orijentaciju ispitanika. Tako da je vrednost rezultata te studije u najmanju ruku sumnjiva.

dr Judit Reisman, / нешто од њене литературе / или  / psihologa Eugena Abela, /

Претпостављам да опширне  резултате студија можете наћи у издањима горе наведених аутора.  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

dr Judit Reisman, / нешто од њене литературе / или  / psihologa Eugena Abela, /

Претпостављам да опширне  резултате студија можете наћи у издањима горе наведених аутора.  

 

 

Samo sam ukazala na to da se na podatak o 86%  ne treba pozivati. A Judith je posebna prica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tvoja ok ostrica je besmislena. Jedina njena svrha je da pokaze da je biti gej strasnije od biti pedofil.

 

Бити педофил је немерљиво  страшније.У мом посту ни у траговима не стоји да је бити геј страшније од бити педофил. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бити педофил је немерљиво страшније.У мом посту ни у траговима не стоји да је бити геј страшније од бити педофил.

Onda mi nisi objasnila zasto ti je bitna informacija da li je pedofil gej ili strejt?

Cemu sluze ti procenti na koje se pozivas? Kakvu poentu s njima zelis da pistignes?

Malo se zamaram iskreno jer te ovo treci put pitam... Sto ne znaci da cu odustati dok ne dobijem odgovor

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хомосексуалност нема никакве узрочно-последичне везе са педофилијом и злостављањем деце. Заиста није у реду поистовећивати хомосексуалце и педофиле. Сексуаллно злостављање деце је педофилија, а међу педофилима има и хомосексуалаца и хетеросексуалаца. Али то не значи да је сваки хомосексуалац педофил, као што ни сваки хетеросексуалац није педофил.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хомосексуалност нема никакве узрочно-последичне везе са педофилијом и злостављањем деце. Заиста није у реду поистовећивати хомосексуалце и педофиле. Сексуаллно злостављање деце је педофилија, а међу педофилима има и хомосексуалаца и хетеросексуалаца. Али то не значи да је сваки хомосексуалац педофил, као што ни сваки хетеросексуалац није педофил.

Aleksandre jel još stojiš na tome da je homoseksualnost bolest?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neću da ulazim u sam izvor ali nije nimalo slučajno što je iznesena ova tvrdnja gde bi trebalo da stoji teza da je većina homoseksualaca ujedno i pedofilski raspoložena.

 

Koristim namerno reč raspoložena.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandre jel još stojiš na tome da je homoseksualnost bolest?

 

Не стојим. Класификација болест/здравље припада медицини као науци. Медицина каже - није болест. То је варијетет људске природе, односно сексуалности. Сасвим је друго питање мој хришћански, антрополошки став о месту и смислу сексуалности. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...