Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Како кад, техника је ту споредна ствар. Главна ствар је да сам се научио да у тим тренуцима бес не усмеравам према људима. 

 

Али не волим кад ме људи не воле. Тад ми је тешко кад останем сам.

 

Зато сам и почео да се бавим адвокатуром, адвокате сви воле.

Jasno... i da znaš, da smo i ti i ja na crnoj listi kod Tate, kada je izbor zanimanja u pitanju, ali uzeće u obzir da previše volimo, pa će i oprostiti...nadam se. :)

Ti prva to radis. I to preko svake mere.

 

Mislim, mozes ti s ovim da nastavis do prekosutra, ako ti je cilj da preko mojih ledja vise privlacis paznju, prozivas me i izvlacis moje reci iz konteksta, ali mislim da je malo too much. Kako hoces. Necu se odazivati, pa pricaj sama sa sobom.

Mudra odluka...

...a priznajem, najbolje se ispričam sa sobom. Znaš, mir se postiže jedino kada se čovjek sa sobom pomiri i složi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Vrlo hrabro s tvoje strane, ma mi se čini da nakon tog pp-a ne bi ni slovo više umio napisati. Ne rizikuj, kukavče crni.  :)))

Ayla, pa ja sam sa zenama kao riba u vodi, to je moja prirodna teritorija, nemam ja sta da rizikujem :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D  Brate, izvini, ali ja s tobom ne umem da razgovaram:tongue:  Cak i nisam pricala o nekom svom licnom sredjivanju, nego generalno. Moras nesto obuci kad izadjes, kako god. :)

Stekao sam utisak da nisam jedini, već sam do šire populacije ;)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jasno... i da znaš, da smo i ti i ja na crnoj listi kod Tate, kada je izbor zanimanja u pitanju, ali uzeće u obzir da previše volimo, pa će i oprostiti...nadam se.

 

Ја се све надам да ћу негде на крају живота да из неке запаљене зграде да извучем тридесеторо сирочади, не знам шта би ме друго извукло, пошто у љубав коју имам не могу баш да се уздам :))) 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi, sve to stoji, ali svako na sebe privlači pažnju ovako ili onako. Neko se obuče kao debil, svi kažu da je debil, njemu prija što su ga svi primetili. O tome se radi. E sada, volim i ja da obučem košulju, bodi majicu i sl., laže onaj ko kaže da mu neprija nečija pažnja i ako je tu pažnju dobio od nekoga od koga hteo nije. Možda ti ne bi za ozbiljno uzeo t devojku, al baš da ti ne bi prijalo što je ona tebe primetila, na vaj ili onaj način, neće baš biti. Razlika je smao što bi neko crko od sreće a neko ne bi.

Iskreno Deki i one koje uzimam za ozbiljno na isti nacin prihvatam, mozda sam ja minimizovao tu reakciju na pohvale i pokude :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ayla, pa ja sam sa zenama kao riba u vodi, to je moja prirodna teritorija, nemam ja sta da rizikujem :)

Možda se i osjećaš tako, ali ako nisi prognatodon, ne ulaži jer si gotov. Govorim za tvoje dobro. Ne igraj se sa Džumandži :)

Ја се све надам да ћу негде на крају живота да из неке запаљене зграде да извучем тридесеторо сирочади, не знам шта би ме друго извукло, пошто у љубав коју имам не могу баш да се уздам :))) 

...ili da damo život za opšte dobro. Vala neću žaliti, a ne moraju me opjevati.  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možda se i osjećaš tako, ali ako nisi prognatodon, ne ulaži jer si gotov. Govorim za tvoje dobro. Ne igraj se sa Džumandži

 

Ma opusteno, adaptacija mi je najbolja osobina zato sam i prezivio, prevario sam i prognatodona. :)  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Mudra odluka...
...a priznajem, najbolje se ispričam sa sobom. Znaš, mir se postiže jedino kada se čovjek sa sobom pomiri i složi.

 

Zeno, majko, kraljice :))) cini mi se da sam ti nesto rekla kratko i jasno. Ajde lepo vrati se svojim tetovazama i pusti ljude da zive i disu. Previse si se navrzla, a to je za mene neprihvatljivo. :)))

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zeno, majko, kraljice :))) cini mi se da sam ti nesto rekla kratko i jasno. Ajde lepo vrati se svojim tetovazama i pusti ljude da zive i disu. Previse si se navrzla, a to je za mene neprihvatljivo. :)))

Rekla si...i neka si. Trebao je neko! :)

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...