Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Linija manjeg otpora, izbegavas odgovor.

 

Jesam ja ovde potpisala neki ugovor da cu na svako pitanje odgovarati?  :D  I na svaku provokaciju tek od dokonih ljudi (ne mislim ovde na tebe)...

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesam ja ovde potpisala neki ugovor da cu na svako pitanje odgovarati?  :D  I na svaku provokaciju tek od dokonih ljudi (ne mislim ovde na tebe)...

 

 

А шта ако постигнеш да се људи сморе и престану да ти одговарају?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam ali meni je neki estetski standard da žena bude istetovirana,makar neka mala i intimna tetovaža i da je izbušena bar na pupku minimum,može i obrva,neki pirsing.To je baš atraktivno i keksi. :ani_biggrin:  :)))  :coolio:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesam ja ovde potpisala neki ugovor da cu na svako pitanje odgovarati?  :D  I na svaku provokaciju tek od dokonih ljudi (ne mislim ovde na tebe)...

Petljaš sad druge ljude samnom.

Mene zanima zašto se neko lepo obuče i ide medju ljude da bi bio sam sebi lep i poželjan.

Ja to malo drugačije radim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 
 

Od sloge si, ognjem izgorio kakav si (neeeee)!!! :)))

 

Šta ću kad imam sofisticiran ukus i visoke standarde. :smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имају неки много добар ISO.

To je stari ,iskonski prastandard lepote i estetskog doživljaja koji seže sve do Edenskog vrta.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Petljaš sad druge ljude samnom.

Mene zanima zašto se neko lepo obuče i ide medju ljude da bi bio sam sebi lep i poželjan.

Ja to malo drugačije radim.

 

Rekla sam to iz iskustva druzenja sa zenskim polom. Nemaju svi takve namere. Ja sam imala priliku da upoznam neke manekenke i devojke koje se bave modom ili je vole i gust im je da budu dobro sredjene, nije im uvek namera da posto-poto privuku nekoga. Neko prosto ima odredjene estetske standarde, voli da izgleda lepo, da se sredi, nasminka i lepo obuce.

 

Licno sam uvek za umereniju varijantu u oblacenju, ali sam davno prevazisla neofitsku fazu. Ne mislim npr. da na 35 stepeni, zena treba da seta sa dugim rukavima i maramom. :0212_rolleyes:

 

Kako ti to radis, sta si hteo da kazes?

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rekla sam to iz iskustva druzenja sa zenskim polom. Nemaju svi takve namere. Ja sam imala priliku da upoznam neke manekenke i devojke koje se bave modom ili je vole i gust im je da budu dobro sredjene, nije im uvek namera da posto-poto privuku nekoga. Neko prosto ima odredjene estetske standarde, voli da izgleda lepo, da se sredi, nasminka i lepo obuce.

 

Licno sam uvek za umereniju varijantu u oblacenju, ali sam davno prevazisla neofitsku fazu. Ne mislim npr. da na 35 stepeni, zena treba da seta sa dugim rukavima i maramom. :0212_rolleyes:

 

Kako ti to radis, sta si hteo da kazes?

Ja sam pomalo introvertan , tako da se šetam u iscepanim patikama, mrzi me da odem u kupovinu, a da mi je stalo šta drugi misle otišao bih odma.

E sad, kako to da se lepo osećaš zbog sredjenosti ako nema drugih očiju da te gledaju? Svako se sredi pa ode medju ljude, prija pažnja, prija tudji pogled, svako ima za cilj da privuče nekoga . Ta priča ne prija mi muška pažnje, nije mi za cilj da izazovem kod njih ovo ili ono, nije tačna. To je opet gradjenje neke slike o sebi u tudjim očima, odnosno, prazna priča. Kako mi reče jedna, ja nosim minić kao da samo kajiš nosim, toliko je kratak, ali to meni lepo stoji i nije vulgarno, ovakvo ili onakvo.  Meni su te priče smešne, ispadne pola zadnjice a svi smo mnogo fini. Zašto neko ima potrebu da opravdava svoje oblačenje. Znači da se obukao da bi privukao pažjnu, kada se opravdava, opet privlači pažnju.

Ja kad hoću sam sebi da se svidjam, skinem se go u svom stanu. Neću sigurno odelo da obučem i budem sam u stanu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam pomalo introvertan , tako da se šetam u iscepanim patikama, mrzi me da odem u kupovinu, a da mi je stalo šta drugi misle otišao bih odma.

E sad, kako to da se lepo osećaš zbog sredjenosti ako nema drugih očiju da te gledaju? Svako se sredi pa ode medju ljude, prija pažnja, prija tudji pogled, svako ima za cilj da privuče nekoga . Ta priča ne prija mi muška pažnje, nije mi za cilj da izazovem kod njih ovo ili ono, nije tačna. To je opet gradjenje neke slike o sebi u tudjim očima, odnosno, prazna priča. Kako mi reče jedna, ja nosim minić kao da samo kajiš nosim, toliko je kratak, ali to meni lepo stoji i nije vulgarno, ovakvo ili onakvo.  Meni su te priče smešne, ispadne pola zadnjice a svi smo mnogo fini. Zašto neko ima potrebu da opravdava svoje oblačenje. Znači da se obukao da bi privukao pažjnu, kada se opravdava, opet privlači pažnju.

Ja kad hoću sam sebi da se svidjam, skinem se go u svom stanu. Neću sigurno odelo da obučem i budem sam u stanu.

Ne bih rekao, evo ja ne treniram da bi me neko vidio niti idem na bazene ili negdje drugo, nosim uvijek siru garderobu, mislim ne vidim da bas imam nekakve koristi od toga da li ce mi neka djevojka reci zgodan si ili ne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne bih rekao, evo ja ne treniram da bi me neko vidio niti idem na bazene ili negdje drugo, nosim uvijek siru garderobu, mislim ne vidim da bas imam nekakve koristi od toga da li ce mi neka djevojka reci zgodan si ili ne.

Ne bih rekao, svesno ili nesvesno, svima je važno kako izgledaju. To što neko to manje ili više ističe, individualna stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...