Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa baš sam lepo bio obučen.Trenerka i majca na bretele.Bila velika vrućina. :D

Na šta obraćaju pažnju?Na ruke i ramena?

 

Eto, ja pink liberalka ne vidim sablazan od atlet majice, posebno pri fizičkom radu po vrućini.  :stadaradim:

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesam.

Hoćeš.

Da. :smeh1:

Сада си ти у улози наивне девојке. :))) Просто не видиш шта ту није у реду, а теби прија да се тако облачиш ;)  Те жене што имају покварену машту,просто нису како треба :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти си зелена,пусти мене ;)  ( реко Кордун ) :)

 

Ako troluješ da pokažeš kako je to kad ti neko stalno meri centimetre odeće bez obzira na nameru i namenu i sudi ti po tome, neću da se mešam.

 

Ako bi svima da zabraniš majice bez rukava pri radu po vrućini, ne mogu da se složim. :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako troluješ da pokažeš kako je to kad ti neko stalno meri centimetre odeće bez obzira na nameru i namenu i sudi ti po tome, neću da se mešam.

 

Ako bi svima da zabraniš majice bez rukava pri radu po vrućini, ne mogu da se složim. :)

Оно прво,знаш да сам шнајдер ;)

 

Управо због тога што се женама исто приговара, а они шеткају у бретелицама, још као, то није ништа...па није ни нама ништа кад жена тако шета.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E moji balkanci, busate se u dlakave grudi balkanske a ovamo zena vam zavodi red na gradilistu

Poslednja vremena došla bato!!!

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оно прво,знаш да сам шнајдер ;)

 

Управо због тога што се женама исто приговара, а они шеткају у бретелицама, још као, то није ништа...па није ни нама ништа кад жена тако шета.

Meni ne smeta.Neka se svako oblači kako mu odgovara i u čemu se najbolje oseća.neko voli da bude provakativan neko voli da ne upada u oči.Sto ljudi sto ćudi.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni ne smeta.Neka se svako oblači kako mu odgovara i u čemu se najbolje oseća.neko voli da bude provakativan neko voli da ne upada u oči.Sto ljudi sto ćudi.

Знам да теби не смета, причам са тобом, не о теби  :mazenje:  :pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

generalno zene nisu toliko vizuelni tipovi kao muskarci, normalno da ima poremecenih zena, ali su u manjini, stoga nije isto kad zena prvocira tijelom i kad to cini muskarac, tako tvrde psiholozi i to jeste tako, zena ne mora da zavodi muskarca, on se sam zavede, kod zena nije bas tako i glupo je povlaciti paralele...

zenama je jos uvijek zabranjen pristup na svetu goru, to je sto posto zbog toga sto monasi na svetoj gori ne valjaju, zene su inace sasvim ok, problem je u muskim glavama....

ovaj forum je pukao skroz, desetak ljudi tu sa foruma radi ruglo od nejga, to je moj utisak i to su mi rekli mnogi, ukljucujuci i neki iz administracije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ovaj forum je pukao skroz, desetak ljudi tu sa foruma radi ruglo od nejga, to je moj utisak i to su mi rekli mnogi, ukljucujuci i neki iz administracije

 

И саће испасти да сам ти ја то реко зашто што носиш кокарду!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И саће испасти да сам ти ја то реко зашто што носиш кокарду!

ti si javno rekao da ti je dosta foruma, necu da imenujem ko mi je to rekao, neko je sa kim imam svakodnevan privatni kontakt, a nisi ti, sa crvenima se ja ne druzim, crveni su dijelom odgovorni

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ti si javno rekao da ti je dosta foruma, necu da imenujem ko mi je to rekao, neko je sa kim imam svakodnevan privatni kontakt, a nisi ti, sa crvenima se ja ne druzim, crveni su djelom odgovorni

Ех не знаш ти какав је Бићанић. Сад ће да те истресе из гаћа док не признаш ко је у питању!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zenama je jos uvijek zabranjen pristup na svetu goru, to je sto posto zbog toga sto monasi na svetoj gori ne valjaju, zene su inace sasvim ok, problem je u muskim glavama....

 

S jedne strane prozivate pedere zbog toga sto ne zele da se bore protiv svoje prirode i to cinite do te mere da su gurnuti u red gradjana petog reda.

 

S druge strane vi bi radije da pokrijete zenu od glave do pete nego da se izboite sa pozudom koju u vama bude goli delovi zenskog tela zbog cega se ne osecate dovoljno "bogougodno"...

 

Licimuri... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije dobro podsticati nastranost. Treba pokušati sa lečenjem kod onih koji to žele.

Izazivanje požude i jeste ono što se želi postići provokativnim oblačenjem, tj. svlačenjem.

Pa sto se ne boris protiv te pozude? Isto ocekujes od gejeva pa bi mogli npr i tvoj primer da vidimo

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...